SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

????pomocy???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7335
witam jesten na stałej suplementacji mono...napoczatku bralem 10g przez 7 dni potem normalniepo 0.03na kg przez 3 tygodnie i jade dalej na poczatku az bylem zaskoczony sila ladnie skoczylai masa ale teraz jakos tak stanelo??dieta jest moze dorzucic cos???czekam na odp:D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 267 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9921
Odpocznij od mono tyle ile brałeś a potem znów. Apropo stałej suplementacji mono. Nie jest raczej wskazana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7335
czemu nie jest wskazana??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16284
ja osobiście jestem przeciwny stała suplementacją mono ponieważ:
1Biorąc ja cyklicznie mamy większe efekty
2 obciaża nerki

gg3636284

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8650
nie jest wskazana w dawkach 10g dziennie(dawka na cykl), ale 0,03g na kg ciała jest ok. a to ze nie czujesz działania może być spowodowane dawką. jest mniejsza ale rozłożona na dłuższy czas. ale według różnych opini efekty są takie same jak przy cyklach i stałym przyjmowaniu (po przyjęciu tej samej ilości kreatyny). jakiś odpoczynek od krety bedzie musiałbyć.. (bo jakby niebyło obciąża nerki) tak uważam
pozdr

Zmieniony przez - Dziasu w dniu 2007-10-01 15:59:56

>><<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
a ja wlasnie wbijam na stala suplementacje m.in. CM3

co do obciazania nerek to znacznie bardziej obciazaja je wieksze dawki niz tej ktore sa w stalej.

co do tego: 1Biorąc ja cyklicznie mamy większe efekty
nie kazdy, nie kazdy.

co do diety - wraz ze wzrostem kg wzrasta tez zapotrzebowanie wiec i kcal powinny isc w gore wraz z waga.. dlatego waga moze stac w miejscu

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7335
aha dzieki w sumie faktycznie jak sie pytalem kiedys na forum to pacjent mi mowil zebym po 12 tygodniach przerwe zrobil i tak zrobie:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7335
bercik robisz stała jabłczanem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971



to bedzie dokladnie w stalej suplementacji ale wszystko co trzeba, w mniejszych dawkach jezeli jest sens

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7335
aha hehe nie ja to jade na mono uniwersala polecam:] zwieksze o pre gram dawke bo waga moja wzrosla:D..i biore jeszcze animalpaka tata przyfundowal:D i witaminke B12 bo mialem:] i do tego dite i Carbo:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
raczej nie ma sensu zwiekszac kreatyny, tzn zalezy w jakiej dawce chcesz brac, bo straci tez proporcje stalej suplementacji
zwieksz kcal w jedzeniu, i waga pojdzie dalej

push your limits!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

punkty olimp

Następny temat

Kolejny cykl - kolejne pytania

WHEY premium