SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

^^^Koko Koko Masa Spoko, Siła Leci Hen Wysoko! SPAM TDP!^^^

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143350

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
a ja Cie
na większe przemyślenie to w piciu nie ma nic fajnego, a tym bardziej w większym piciu.
jak już kiedyś tu wspominałem często na imprezach na których bywałem w moim gronie byłem tym który łapał fazę dopiero wtedy gdy inni już mieli banie ze spali, i inni mi zazdrościli łuba, a ja zawsze bardziej szanowałem tych którzy w ogóle nie pili (chociaz mało takich poznałem) niż tych którzy mnie przepili, albo ogólnie tych co pili

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
no bo tak naprawde to picie do nikąd nie prowadzi wiecej z tego szkód niż korzyści, ja to teraz nie pije no bo nie chce, a kiedyś nie piłem, żeby nie robić przykrości mamie bo ona nienawidzi pijaków.. tak już sie z domu nauczyłem no i okazyjnie można, ale na dłuższą mete to nie dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
no ja akurat przed starymi się nie czaiłem za bardzo, tak już w wieku 15-16lat to wracałem wypity do chaty, a od 17 (w su,ie to 16 i pół) się wyświetliłem ze piłem przy nich i w domu legalnie. Wiadomo ze jak za często czy za dużo to coś tam gadali, ale jakoś nie miałem zbyt przypałów (chociaż może to i źle ) hehe

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
ja to jak miałem 15lat i wróciłem pijany to pamietam jak dziś takie liście szły na pysk, ze sie od lodówki z 10x odbijałem....
To były czasy, teraz też w domku piwko wypić to normalnie, ale ubić sie to raczej nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
hehe ja pamiętam jak miałem tak coś trochu ponad 15 i pod sklepem była impreza, a sprzedawała koleżanka matki tam, a ja byłem sam, tzn. z kumplami. i się naebałem tak ze mnie 2 koleżanki odprowadzały, a wcześniej w sklepie jak brałem któreś już bro i mnie rzuciło ta sklepowa do mnie "Dawid tylko wiesz, ja Ci nie sprzedałam" ja wróciłem do chaty, tłukłem się jak uj, matka się obudziła i ze mną gada, "co wypiłeś jakieś piwo?" a ja twardo stoję i do niej jeszcze z ryjem "nie chciała mi sprzedać, bo mówiła ze jak przyjdziesz to dopiero, i tylko kolega mi 2 kupił i tyle" a ona " to było powiedzieć, czy zadzwonić, to bym jej powiedziała zeby ci sprzedała jeszcze z 1-2"
na drugi dzień pojechała do sklepu i z nią gada a sklepowa "jak tam Dawid? bo wiesz on tu trochu wypił, bo siedział tam przy stole i i wszyscy brali stawiali ja nie wiem ile" a matka " Ty mogłaś mu sprzedać, bo mówił ze nie chciałaś i ani jednego nie sprzedałaś" a sklepowa " o kvrwa on mnie nie wkopał, to sama sie wsypałam)

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
hahah dobra historia tak nawiasem Dawid to ja mam na trzecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
hehe było takich historyjek i lepszych więcej, jak mnie podejrzewała o picie czeskiego spirytu
ja na trzecie Krzysztof drugie Tomasz

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
ja to najgorzej miałem tydzien przed 18-stką czyli jakiś miesiąc temu jak mama u mnie zielsko znalazła...Kvrwa nigdy sie tak nie czułem jak wtedy takie w chvj dziwne uczucie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
hehe to ja takiego przypału nie miałem, zawsze dobrze ukryłem
a P.S. to o spiryt podejrzewała mnie nie słusznie, bo zaebaliśmy z kolegą auto jego wujkowi i jeździliśmy se, a jak skapowaliśmy ze paliwa za mało, to z drugiego auta wężykiem sciągaliśmy, ja się nawdychałem oparów i yebało mi z japy, a ona skojarzyła z tym spirytem, bo on podobnie ebał a ja zeby nie sprzedać to nic nic

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
kvrwa to jest najgorsze jak ktoś Cie nie słusznie osądza... Nienawidze takiego czegoś.. i to mnie najbardziej boli.\
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan do sprawdzenia

Następny temat

Większa masa+efekty ćwiczeń

WHEY premium