SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza masa czy siła???

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 519
Witam. Chciałbym ułożyc plan treningowy na okres ok 4 miesięcy celem jest przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej. mam 183 cm i 88kg wagi. Prosiłbym o radę od czego zacząc czy od treningu na masę czy na siłe. Mój staz to 1 rok.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 503 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3699
Od treningu nie rośnie tłuszcz tylko mięśnie, więc ćwicząc na masę możesz równie dobrze wurzeźbić się ćwicząc na siłe, wszystko zależy od diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 519
Chodzi mi tylko o to od czego lepiej zacząc czy np. najpierw zrobic sobie trening na siłe czy na masę? I jeszcze jedno pytanko czy bieganie 3 razy w tygodniu po ok 30 minut moze przeszkadzac w nabieraniu masy? W diecie jest uwzglednone bieganie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Przy twoim stazu masa przez jeszcze dlugi kawalek czasu. Sily nie buduje sie tak wczesnie. Co do biegu to jesli jest uwzgledniony w diecie to bedziesz rosl

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 519
Czyli teraz jeszcze cały czas robić mase? A po jakim czasie mogę zrobić sobie cykl na siłę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 519
I jeszcze jedno pytanie czy jak biegam to robic trening na nogi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Sle mozesz zaczac po ok roku stazu.

To ze biegasz nie znaczy, ze masz nie cwiczyc nog. Trening biegowy znacznie rozni sie od silowego

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening ogólnorozwojowy do oceny

Następny temat

FBW - Ocena

WHEY premium