SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

^^^Koko Koko Masa Spoko, Siła Leci Hen Wysoko! SPAM TDP!^^^

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143314

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
słabo i tak...
zresztą po przeszło 3 latach tyrania też bedziesz miał takie wyniki jak i nie lepsze

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
właśnie sobie popozowałem do kamerki i kvrwa po wczorajszej libacji wyglądam lepiej niż zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
bo Ci się dwoi w oczach jeszcze , stąd taki efekt

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
odwal sie a co do targania to nie spinam sie aż tka bo nie potrzebuje dużo cieżaru, ale wiesz jakieś tam mógłbym targać kvrwa, a tak co.. no ale ja 70kg ledwie mam nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
sorry

ja na pierwszym treningu też od razu przecież nie założyłem 180kg.. , znaczy założyć sobie mogłem gorzej ze wstaniem

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
trza nakvrwiać i z czasem bedzie progress
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
progres zawsze powinien być ale ja np. z masą stoję już od przeszło 2 miesięcy - 1kg tylko wskoczyło

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
a jak z dietą? regeneracją? może trening zmień?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
dobra ide naqrwiać nogi, sambi usiądź i pomyśl może coś jest nie tak jak powinno, ale też 1kg na 2miechy to wiesz ,że czyste mięcho Ci weszło nie, no chyba, że lecisz na hmb, to coś jest nie tak DO POTEM!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
Dieta jest okey, regeneracja też.. nie raz w weekendy zakłócona jedynie
treningi intuicyjne nowe bodźce itp..więc w tym napewno nie ma problemu...
ale na tym poziomie co jestem to raczej normalne że nie ma progresu jak przez pierwszy rok ćwiczeń

hmb
no narka

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan do sprawdzenia

Następny temat

Większa masa+efekty ćwiczeń

WHEY premium