SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Tomasz Srebrnik- 1991 s 1,3,5,6,8,9,12,16,20"

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 95653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Tak trzymać. Trzeba sobie pomagać. Czekamy zatem na postępy i kolejne info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
Jeszcze 4 tygodnie i 4 dni :)




Zmieniony przez - TieS91 w dniu 2014-06-17 16:33:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Witam.Forma idzie w górę i musi bo to już końcówka.Mam nadzieje że pozowanie tez coraz lepsze.Pilnuj diety nic nie kombinuj tylko rotuj cardio bo na dziś jest dość dobrze.Zwróć uwagę w pozowaniu na postawę samą w sobie nie tylko pozy obowiązkowe.Grzegorz cie poprowadzi na miejscu bo na odległość to niemożliwe.Zawsze możesz wrzucić mi fotki i powiem co poprawić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067




nad pozowaniem caly czas pracuje , ale nie jest latwo, wciaz staram sie pilnowac gdzie wyzej gdzie nizej, ale wszytsko czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ładnie ładnie

ale napisz cos wiecej : jak zmienia sie dieta, ile cardio jaki trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
do diety doszło trochę więcej bialka i ww pozatym bez większych zmian.Areo 45 min po treningu w dnt 60 min. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
A czemu to dorzuciłeś na 4 tyg przed czyli w okresie redukcyjnym białka i węgli?Jedno i drugie to kcal ,chyba że leciałeś z wagi na maksa i masy mięśniowej ale na tym etapie trudno to ocenić.Masz dość dobra formę ale popraw pozowanie bo szkoda przez to nie umieć sie pokazać.Pamiętaj że podczas pokazywania jakiejś grupy mięśniowej i tak ocenia się całą sylwetkę.Nawet kciuki u dłoni sa ważne.itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
Artur waga leciała. Po dodaniu kcal lekko wzrosla, a teraz znowu spada. Bardzo szybko podkręca mi się metabolzim , pozatym chcieliśmy żeby trochę mnie wypelnilo.

Caly czas staram się poprawiac pozowanie, ale sam wiesz ze na wszystko trzeba czas:)
Niedługo na pewno dodam kolejny film z pozowania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
4 tygodnie :)
Waga znowu zaczela lecieć, węgle poszly jeszcze wyżej.
Jestem coraz bardziej nabity, a skora jest coraz ciensza, waskularyzacja mocno w gore :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
bedziesz wychodzil na sopocie w juniorach tak?

MASA MASA MASA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

krzychu191 - skromny powrót do formy

Następny temat

Moja metamorfoza 21 lat.(redukcja)

WHEY premium