SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pogrubienie dla użytkownika: "StaRa EkiPa" w dziale "Trening".

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3810

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
nie nie Ekipa...nie o to mi chodzilo ze powielasz jeden i ten sam text...

chodzilo bardziej o to ze nie proponujesz zadnych nowych przetestowanych metod treningu tylko jeden schamat wciaz widnieje w Twych poradach...zadnych giga serii, serii laczonych etc nie polecasz...wiec to wg mnie nie jest wiedza...z tego co widac znasz praktycznie jedna metode treningu i na tym se konczy nie zrozum mnie zle ale naprawde to jest na poziomie przecietnego pakera ...


misOO
*** Gróbas w Suplementacji ***

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2779 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55245
Proste że nie

"I'm Neutral, BUT - Not Afraid You"

"I'm Neutral, BUT - Not Afraid You"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
oj oj to chyba nie przejdzie, ekipa jeszcze pare lat i moze, moze cos z tego bedzie

Doradca w dziale Sporty Extremalne

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" -Albert Einstein

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Sorki, ale sama aktywność to troszkę za mało.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
NIE to że ktoś duzo pisze to swiadczy tylko o tym ze ma czas a pogróbienia są za zasłógi i wiedzę

A świstak siedzi ... bo sreberka były kradzione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
StaraEkipa: ".. I staram się pomagać wszystkim (tym co dam rade) w dziale trening... może moja wiedza nie jest szczególna, ale jest!. W porównaniu do innych, ale cóż...wasz wybór..."

cóż jak na razie ankieta jest miażdżąca ,więc pozostaje ci zadowolić sie 'Expertem' w dziale za aktywność ,a po treningach podnosić poziom swojej wiedzy ,a w końcu się pogrubienia doczekasz
co do tych innych to przy nowym systemie ,który ma powstać nie przejdą przez sieci weryfikacji (chociaż w dziale 'Trening' nie przypominam sobie kogoś kto został pogrubiony na 'wyrost', bez wiedzy moderatórów i
innych doradców )

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
StaraEkipa: ".. I staram się pomagać wszystkim (tym co dam rade) w dziale trening... może moja wiedza nie jest szczególna, ale jest!. W porównaniu do innych, ale cóż...wasz wybór..."

cóż jak na razie ankieta jest miażdżąca ,więc pozostaje ci zadowolić sie 'Expertem' w dziale za aktywność ,a po treningach podnosić poziom swojej wiedzy ,a w końcu się pogrubienia doczekasz
co do tych innych to przy nowym systemie ,który ma powstać nie przejdą przez sieci weryfikacji (chociaż w dziale 'Trening' nie przypominam sobie kogoś kto został pogrubiony na 'wyrost', bez wiedzy moderatorów i
innych doradców )

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Podwójnie dobrze powiedziane

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Zreszta maszynce do BOLDOWANIA odpadla korbka i na razie boldow nie przyznaje sie, z powodu remontu maszynki...............


***********************
Moderator dzialu doping
***********************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Oj tak - wiem coś o tym Lifter....maszynka działa na 100%


członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

docenic toxyna

Następny temat

antysogi moze jakies

WHEY premium