SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

M.P BIAŁYSTOK 2002-JESZCZE KILKA SŁÓW

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
mnie to tam wali tylko nielubie jak ktos sie czepia do czegos jak nie wie

[_^AjAk^_]
Moderator dzialu odzywki znaczy Suplementacja

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie, kulturki więcej. Flexi znamy sie? Chyba sie domyślam, kto siedzi po drugiej stronie klawiatury..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kesieo - tego d****a flexi pomyliles ze mna ! To ja ci się przedstawiłem i zamienilismy pare słow (wspominalem o tym w tym drugim poscie MP-Białystok).
Takze zaszlo nieporozumienie - mnie wziales za tego "flexi".
Zresztą jak cie się przedstwiałem to powiedziałem ze jestem Mikey z sfd.
Widocznie rozmawiales jescze z tym flexi pacanem.
Jeszcze taki maly szczegól: to nie w moim stylu takie zachowanie jak ten flexi - są dwie osoby a Ty wzialeś je za jedną.
Przykro mi ze zostalem pomylony z tym flexi.

Wszystko Ci się poplątało

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...Mojej osobie przyporządkowałeś ksywe "flexi" - mysle, że poprostu, że po tym jak rozmawialismy to zapomniales mojego pseudo "mikey". Potem jak ten flexi wspomnial w poscie ze z Toba rozmawial to (a jego pewnie nie pamietasz albo nie kojarzysz) to pomyslales , ze ten gosc (czyli ja ) to musi byc ten flexi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
:) namamlales

-----------------------------
Pozdrawiam!
$ - DuckmAn - $
Moderator dzialu "Targowisko"
"Kulturystyka jest jak piękna kobieta - to raj dla oczu, piekło dla duszy, a czyściec dla kieszeni"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
Kesiek masa pierwsza klasa. Na ile sie teraz bedziesz ciac? 80kg? Ladnie ladnie az jestem ciekaw twoich rozstepow :)

-----------------------------
Pozdrawiam!
$ - DuckmAn - $
Moderator dzialu "Targowisko"
"Kulturystyka jest jak piękna kobieta - to raj dla oczu, piekło dla duszy, a czyściec dla kieszeni"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Jechalisy z Keskiem razem samochodem z Warszawy do Bialego, masa jest naprawde imponujaca a ze jest troche tluszczu to najzupelniej normalne, trzeba przeciez NON STOP byc na dodatnim bilansie energetycznym i azotowym, wiec oprocz przyrostu miesni lapiemy troche tluszczu.
Policzcie ile na masie trzeba jesc skoro dostarc trzeba 600 wegli i 200-250 bialka (w zaleznosci od wagi)
To wychodzi 200 gr owsianki 6x100 gramowych torebek ryzu. Do tego 1 kg piersi z kurczaka. Ugotujcie, podzielcie na 6 posilkow i co ok 2 godziny full obiad. Powodzenia, podejzewam ze taki flexi jak zje 1/3 w dzien tego co Kesiek to jest pelny i mysli ze jedzie na mase.
Ja tera sie mecze z 350 wegli i 250 bialka i wiem ze na masie bede musial wzucic jeszcze prawie drugie tyle wegla ... uff

Kesiek wystepowal w wadze ponizej 80 kg i byl lzejszy od swoich przeciwnikow, a jak wyglada na zawodach to macie zdjecie w Jego profilu.

Rozstepy sa, to normalne jak na masie fapiesz 20-30 kg

I nie porownujecie zawodnikow na masie (maja sporo tluszczu i duzo wody) z zawodnikami na mistrzostwach bo oni wygladaja tak tylko kilka dni, wiecej odwodnienia organizm nie wytrzyma. Przeciez oni traca na zawody kilka LITROW wody z miesni zeby cieszyc takich jak nas pocietymi miesniami, a potem taki flexi wejdzie i sie madrzy to moze czlowieka strzelic, widac ze nie ma pojecia o tym sporcie.

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
e to ja w takim razie sie niewitalem z tym flexi czy jak mu tam

[_^AjAk^_]
Moderator dzialu odzywki znaczy Suplementacja

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mawashi skąd ta pewność?
Byście się zdziwili chłopaki.
Co Acid?

flexi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Flexi wypełnij profil i wszystko będzie jasne.. jestem w 99% pewien kto siedzi po tamtej stronie. No i w sumie Flexi też nieźle wygląda i troche pochopne decyzje wyciągnęli chłopaki, ale mają troche racji - keśek robi mase przed następnymi zawodami i normalne, że załapał tez troche tłuszczu. Tak wogóle Flexi to chyba też startował w któryś debiutach, ale może się myle...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 Komunia... :(

Następny temat

Zdjecia!!!

WHEY premium