SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

M.P BIAŁYSTOK 2002-JESZCZE KILKA SŁÓW

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754


tutaj zwróćcie uwage na nogi głuchowskiego i strzelinskiego



(B)DM

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A oddychać będzie można?


flexi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754


to ja i ernie - wyglada lepiej bez koszulki co widac na plakacie z tyłu - jakos sie chyba fota poprzednio nie wysłała...

(B)DM

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754


i na koniec waga +90kg - moim faworytem w tej kategorii był jabłoński

(B)DM

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Flexi-nie przesadzaj-przeanalizuj troszke swoje postepowanie-to były Twoje pierwsze wypowiedzi w sfd i jaką one Tobie wystawiają wizytówke-nie zastananwiałeś się nad tym-przecież Forum,to grupa ludzi,ktoryz nawet jesli się nie wszyscy nawzajem lubia,to we wiekszości stanowia zwarty kolektyw-mający na celu pogłębianie swojej wiedzy.Tutaj naprawdę nie ma miejsca na głupie uwagi i doćinki w takim stylu,ajk Twoje.Wierz mi nie ma w tym nic osobistego-prZecież nawet nie wi8em,ajk masz na imię,a co do piero mówić o owsobistych sprawach.
Ja zwyczajnie nie bedę tolerował(i inni moderatorzy również)takiego typu zachowań na Forum.Z całym szacunkiem,ale jeśli nie dorosłes do korzystania z Forum,to juz Twój problem.POzdro/

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Camel jak udało ci sie tak wysoko wdrapać?

flexi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
hehe sie ma sposoby

bez problemu mozna było wejsc na balkon, z poczatku siedzielismy na dole, ale kesieo nas wprowadził na góre



(B)DM

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
flexi albo ty jestes jakis dziwak albo masz niepoukladane w glowie skoro ty jestes taki znawca i wogle to powinienes wogle zajac sie kulturystyka na powaznie acha to byles tym baranem co sie domnie przyczepil na mordex jak kupowalem ciuchy i pytal sie czy ja jestem z sfd a potem prosil mnie zebym nakrecil bilet bo nie miales biletu zeby wejsc na gore i na zawody ale pewnie sobie w koncu go kupiles a skoro uwarzas ze ja jestem dlaciebie maly to widocznie jestes wiekszy niz ja ale mnie to wali a wiesz czemu bo duzo jest takich jak ty typokw co wiecej gadaja niz robia ty bys nie wytrzymal tego co ja przez te lata wytrzymalem ale jak wytrszymasz tyle co ja to pogadamy w tedy na jakis zawodach ale to pewnie portwa kilka lat albo w cale sie niestanie tak bo niewytrzymas i wymiekniesz a skoro ja buduje mase tluszczowa bo tyle akurat waze juz ile waze obecnie to pewnie kazdy co jest na masie i wazy ponad 100 to buduje mase tluszczowa a nie miesniowa a skoro ejst takie twoje zdanie to wiesz co cos napisze jestes dlamnie nikim czlowieku taka jest prawda i dlugo niebedzeisz nikim taka jest prawda pewni ci sie glupio zrobi ale sam chciales zeby zaczac wojne pewnie bo sie nato zanosi ale wiesz co leje na to co ty pieszesz bo ja sie smije z tego a nie sie zastanawiam ze mnie jakis jan skrytykowal niechhe mi sie wiecej pisac tego bo niema co pisac otakim pajacu jak ty nara kolsio a jak jeszcze cos napiszesz na moj temat to inaczej to zalatwie na forum michail juz napisl w jaki sposob

[_^AjAk^_]
Moderator dzialu odzywki naczy suplementacja

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
a wlasnie zapomnialem dopisac ze jak bym wiedzial ze to jestes ty i potem tak bedziesz smarowal to bym ci nie podal reki tylko na powitanie buta bys zarobil i czeba bylo powiedziec mi to prosto w tawarz a nie ladnei pieknie mowiles a jak bys mi to powiedzial w twarz to bys jeszcze jednogo zarobil na porzegnanie tym razem

[_^AjAk^_]
Moderator dzialu odzywki znaczy Suplementacja

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
a ja bym sie cieszyl jakbym i 130 na takiej masie wazyl
ale macie problemy

jak mowi stare powiedzenie pszczol- bicepsow nigdy za wiele
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 Komunia... :(

Następny temat

Zdjecia!!!

WHEY premium