SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

II cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3986
Witam ! Mam zamiar zrobić II cykl, na bieżąco śledzę forum. Ale nie jestem jednak specjalistą w doborze produktów itp. Od ostatniego cyklu miną rok, nie była to bomba a raczej badanie nowego terenu . Aktualnie interesuje mnie oczywiście masa. Cykl planuje po nowym roku, acz kol wiek możliwe ze i wcześniej. Teraz pytanie do Was: czy obecnie najpierw pojechać redukcję?. Czy dociągnąć do tych 115kg i dopiero na lato się w to bawić?
Proszę również o dobór produktów jak i pomoc w rozpisaniu.
Poprzedni cykl wyglądał tak:

1-7 deka 200mg e7d
1-9 prop 100mg e3d

1. WIEK:23
2. WAGA:110
3. WZROST:187
4. WYMIARY:
-biceps:46,3
-klatka:124
-udo:66
-talia:100
5. STAŻ NA SIŁOWNI:3-4lata,
6. DIETA:
-białko:2,5-3.0
-węglowodany:6
-tłuszcz:1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1x light :]
8. TRENING: masa
9. CEL CYKLU:masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: 1rok
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycia
13. STAN ZDROWIA:b.dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:łysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):dobra
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:120x6
-martwy ciąg: 200
-przysiad:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
dawki to sprawa indywidualna i powinno dobierać się je pod siebie

masa po sporej przerwie i po stracie prawie 20kg
1-6 meta 50mg
1-6 T3 pierwsze 3 tyg 12,5 3 kolejne 25

efedryna tylko w dni kiedy biegałem 50mg arsena

jakie efekty
możliwość jedzenia jeszcze większych ilości jedzenia co powodowało lepszy przyrost mięśni lepsze działanie mety brak gromadzenia się tłuszczu

prawda jest taka ze t3 brane w małych dawkach jest brane przez 90% kulturystów właśnie po to żeby mogli jeść bez strachu ze obrosną tłuszczem a to chyba fajna opcja prawda nic nie tracisz a zyskać możesz naprawdę wiele

T3 jest niebezpieczne ale dawki 12,5-25 nie powodują zmian

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 659 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13479
ja na twoim miejscu zrzucilbym jakies 10 cm z pasa i potem wszedl na bombe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
dziwne pytanie może swojej kobiety zapytaj a jak nie masz to mamy skoro masz problemy z podejmowaniem własnych decyzji

ja mogę napisać masa ktoś inny rzeźba a jeszcze inny koks nie dla ciebie

powienienes sam zapytać siebie co przez dany okres chcesz zrobić ze swoim ciałem i w jakiej formie będzie ci lepiej

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3986
interesuje mnie oczywiście masa.. napisałem :]
brzuch jadę aktualnie 5x w tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82724 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699689
możesz i jechać 7 razy w tygodniu
i tak tym opony nie zrzucisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
jeśli masa to

T3 12,5 do 25ug dziennie najpierw bym zobaczył jak zadziała dawka 12,5 na pewno fajnie zwiększy metabolizm co pozwoli na zatrzymanie gromadzenia się tkanki tłuszczowej i pozwoli na budowanie lepszej jakości mięśni

dodatkowo wybrał bym 2-3 dni na treningi tlenowe nie musza to byc biegi dosc intensywne możesz wejść na rower i przejechać się po mieście lesie czy gdzie ci tam pasuje

teraz skoro tłuszcz się nie będzie gromadził możemy robić fajna masę

jest to twój 2 cykl wiec nie ma co wymyślać kilku środków jak i czegoś co jest drogie a da ci tyle samo co tańsze środki

polecam testosteron + metanabol te dwa środki dadzą naprawdę bardzo dobry efekt za niewielkie pieniądze

co do dawek to sprawa osobista

ja natomiast nie polecam mniej jak 500mg testosteronu w tygodniu

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82724 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699689
a po co t3?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94457 Napisanych postów 364400 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669017
redukcja potem cykl,ale nie tak jak napisałeś jeśli deka i prop to prop 4-5 tyg więcej od deki,deka działa do 4 tyg a prop zaraz z ciebie zejdzie i jeszcze 2 tyg będzie nandro hulać samo w organiźmie co może skończyć się sporym blokiem,chyba że npp

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2010-11-13 13:57:21

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3986
tamten cykl miałem rok temu. Wszystko było ok. Również został ułożony przez Was.
czy ten test i meta będą odpowiednie? Jaki producent? Druga kwestia jest tego typu jak to rozpisać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94457 Napisanych postów 364400 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669017
1-8 test 500/750 mg week 1-5/6 metka 30 mg dziennie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
flex1976
T3 po to aby był (mógł więcej jeść)i być w stanie robić lepszej jakości mięśnie bez gromadzenia się tłuszczu jak i zwiększyć efektywność środków androgenno anabolicznych

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porada :)

Następny temat

Pytanko

WHEY premium