SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

-=Prosze o poprawki tren i inne=-

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
Przyjmowanie nolvy podczas brania anapolonu jest zbedne gdyz oxymetholone jest pochodna DHT a jak wiemy DHT nie aroamtyzuje do estrogenow.


pies coś kiedyś pisał ze oxymentolon nie aromatyzuje (nie ulega przemianie do estrogenów przy pomocy enzymu aromatazy) ale ma budowę podobną do estrogenów i jakimś innym sposobem oddziałuje na receptory estrogenowe. czytałem tez gdzieś dywagacje wg ktorych antek powoduje efekt progesteronowy tak jak np trenbolon który nie aromatyzuje a jednak powoduje trendicka wywołanego progesteronem. wiec tak jak pisał Cine, inhibitor aromatazy nic tu by nie zdziałał ale antyestrogen jak najbardziej da radę.
czytałem nieraz wypowiedzi osób które brały nolvę do antka i twierdziły ze miały znacznie mniejszą retencję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
Hipek.nie wiem dokladnie dlaczego tak sie dzieje byc moze dlatego ze Oxymetholone ma mozliwosc polaczenia sie z receptorami progesteronowymi i w takim przypadku moze powodowac retencje.

Uriel kiedys pisal ze czytal obszerne info na temat dzialania anapolonu,lecz nie moze go znalezc aby je nam przyblizyc.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
klufczyk sprobuj a zobaczysz...


gdzie te dywagacje mozna sobie wlozyc


Przyjmowalem antka z jak i bez nolvy-zadnej widocznej roznicy nie odczulem.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
Aleks mnie do złych rzeczy namawia

nieladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Heh antek ciężka sprawa ... Ale w sile przydatny jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Mialem kiedys, kiedys caly mechanizm dzialania Antka! Bylo wyjasnione, dlaczego tak szybko zlatuje i na czym polega przybieranie masy... niestety nie mam tego!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
a co to za filozofia??? tlumacze po raz 1439576325612508762143...

antek w budowie podobny jest do estradiolu i wykazuje aktywnosc estrogenowa... i wszytsko jasne... dlatego np nolva sprawdza sie a ari nie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
...ciekawe, moze mialem wy***.ke nolvy

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
a ile nolvy walileś??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PCT- jakie srodki?

Następny temat

Jelfa hydrocortisonum

WHEY premium