SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwolnienia i nowi fighterzy (UFC)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
no dobra ale jednak jotko ma całkiem ładny rekord
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
No właśnie w tym problem.. rekord... Krylov też miał. Lepszy rekord 10-8 z bardzo dobrymi fighterami niż 20-0 z kelnerami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Dokładnie. Po Hallmanie widać, że koleś nie jest tam przypadkowo. Dał dobrą walkę z doświadczonym zawodnikiem co i tak nie znaczy, że wyniesie go ponad przeciętność.

Co do Jotki to koleżcy jeździli na seminarium do niego, a ja zostałem w domu (prawie 2 lata nie ćwiczę SW pod trenerami, tylko raz na jakiś czas porzucamy się z kolegami). Po przyjeździe oczywiście relacja, że było naprawdę fajnie, ale poziom samego Krzyśka to nic nadzwyczajnego. Mieli okazję się potaczać i jeden z nich mówił o kolosalnej różnicy (przede wszystkim siłowej) między nami. Tylko, że ja jestem naturalnym ciężkim i dźwigam ogromne ciężary, ale przecież waga to nie wyznacznik, bo taki Jacare zbiłby mnie i mojego koleżkę obu naraz, więc coś jest nie tak. Steven ładnie wyjaśnił zasady kontraktowania. Czasami aż się zastanawiam co by było jakbym mocno zapieprzał na treningach, a nie olewał SW. Ale weź i się spinaj, jak ostatnio pojechałem pomagać w przygotowaniach koledze (jedzie na MMA) to trener zapasów rzucił hasło: "weź tego ciężarowca porzucaj trochę", a do mnie: " tylko tam jak nie jesteś na siłach to odpuść lepiej" (). Oczywiście skończyło się tak, że kilkukrotnie zbiłem go z nóg jakim technikami chciałem, na kolejnym treningu kilka poddań doszło, aż w końcu za 3 razem podczas zadaniówki rzuciłem go przy próbie gilotyny (Rampage rulez!) i niestety, ale kolega ma po zawodach (coś z barkiem). Ale może to i lepiej, bo jeszcze nabiłby rekord 15-0 i kolejny raz bym tylko mógł się tylko uśmiechnąć

Zmieniony przez - nowkon2011 w dniu 2013-10-08 17:14:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
no tak ,ale Barao miał zaj**isty rekord przed przyjściem do UFC ,ma najlepszy rekord w UFC ,a wcale przed UFC chyba z wybitnymi nie walczył? Nowkon jak ważysz tam 110 kg czy więcej ,targasz po 300 w martwych i jesteś na ''suplementach'' + trenowałeś BJJ i całkiem dobrze ci szło to nie ma co się dziwić ,że możesz zmiażdżyć takiego jotkę w parterze czy tam klinczu przecież to nie nad człowiek, a Bob sapp ciskał Big nogiem jak szmatą przez prawie całą 1 rundę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
No tak, ale gdzie porównywać kogoś, kto ćwiczy rekreacyjnie jak ja (pod względem częstotliwości, bo jak zaczynam trenować to już mocno intensywnie) do chłopaków, którzy ćwiczą po 2 razy dziennie i to w najlepszych szkołach? Ja zaraz będę siedział i faktury wklepywał przez kilka godzin, a profesjonaliści już piją kazeinę i myślą o jutrzejszym porannym treningu, więc prezentowany poziom powinien być zupełnie inny.
Xper, z tym Sappem częściowo się zgadzam. Ale każdy tłumaczy wszystko na swoją stronę. Jak przegra większy to każdy mówi, że siła to nie wszystko i wielcy głośno padają. Jak przegra teoretycznie lepszy, ale słabszy siłowo to szukają usprawiedliwienia, że przecież była różnica wagi, siły itd. Nieprawdaż?

Zmieniony przez - nowkon2011 w dniu 2013-10-08 22:17:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Barao miał rekord 23-1, pokonał Jasona, zadebiutował w WEC a nie w UFC i 2 walki wygrał przed czasem i chyba jeszcze wtedy był to kolega Aldo z nova uniao więc przejście logiczne, ale faktycznie wątpie żeby Joe Silva oglądał jego walki przed debiutem w WEC - bo tak napewno nie był nie oszukujmy się Joe Silva nie ogląda walk takich newcomerów co najwyżej hl obczai (o ile istnieje)/dowie się jak walczy ten fighter, skąd jest i rekord i wystarczy - plecy i menedżer są najważniejsi. Są plusy kontraktowania takich fighterów, bo nowa krew i 1 na x to będzie talent, ale większość z nich to "zapchajrozpiski" takie a sporo fighterów jest na dużo wyższym poziomie i jest poza UFC.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-10-08 23:09:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Ale narzekacie... Fajnie ze kolejny Polak dostal możliwość walki w ufc i miejmy nadzieje ze wygra i będzie robił karierę. Jeszcze nie tak dawno temu zadnego Polaka nie było, na forum trwały długie dyskusje kiedy ktoś podpisze kontrakt, kiedy Mamed, kiedy Materla itp. a tu jednak nie przez KSW droga

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Steven0
Barao miał rekord 23-1, pokonał Jasona, zadebiutował w WEC a nie w UFC i 2 walki wygrał przed czasem i chyba jeszcze wtedy był to kolega Aldo z nova uniao więc przejście logiczne, ale faktycznie wątpie żeby Joe Silva oglądał jego walki przed debiutem w WEC - bo tak napewno nie był nie oszukujmy się Joe Silva nie ogląda walk takich newcomerów co najwyżej hl obczai (o ile istnieje)/dowie się jak walczy ten fighter, skąd jest i rekord i wystarczy - plecy i menedżer są najważniejsi. Są plusy kontraktowania takich fighterów, bo nowa krew i 1 na x to będzie talent, ale większość z nich to "zapchajrozpiski" takie a sporo fighterów jest na dużo wyższym poziomie i jest poza UFC.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-10-08 23:09:03


ta nawet dobry post na sherdogu widziałem ,że UFC kontraktuje polaków ,ale żadnego #1 nie mogą zakontraktować ,no może Piotrek ,ale nie wiem czy miałbym go wyżej niż Helda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Held to IMO kwestia czasu. No ale reszta to fakt, Grabowski myślę, że spokojnie mógłby być w UFC już tak naprawdę.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14298
Grabowski ma teraz kontrakt z M1, z tego co czytałem, to obowiązuje do marca. Wkrótce ma walkę o pas w M1. Potem pewnie jedna obrona, jeśli go zdobędzie i jak wszystko dobrze pójdzie, to myśli o UFC w 2014.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA we Francji ?

Następny temat

Plan treningowy na masę pod sporty walki. Prośba o sprawdzenie.

WHEY premium