SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwolnienia i nowi fighterzy (UFC)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 92 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 968
Drwalowi też chyba przeciągnął skrętówke z tego co pamiętam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Drwalowi to już kompletnie, dziwne, że to mu kariery nie zniszczyło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
obejrzałem dizsiaj myślę ch** pewnie Palhares dostał SOTN ,wchodzę na sherdoga patrzę a tu wyleciał nieźle, Bellator/WSOF jeszcze jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
ale jaja .. no ale czasem tak trzeba no bo on był niebezpieczny z tymi przeciągnięciami niczym Viaczeslaw Datsik . Szkoda bo bardzo ciekawy zawodnik z Palharesa. Ale po tym co robił w pełni na to zasłużył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jakie jaja... ja pierdzielę. Da się komuś zniszczyć karierę przez rozwalenie mu stawu skokowego?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Puar, nie chodzi o jeden przypadek, ale nagminnie stosowaną praktykę przez Palharesa, którego lubię jako zawodnika, ale trzeba być obiektywnym i uważam, że za tyle tego typu "fauli" jak najbardziej powinien zostać wyrzucony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Uwielbiam gościa i zawsze mu kibicowałem, ale nie sposób się nie zgodzić z decyzją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
Puar myślę , że dobre rozwalenie stawu skokowego potrafi zmienić bieg kariery. Po zerwanych ścięgnach achillesa rehabilitacja jest długa a noga zawsze może odczuwać dawne urazy. O przeciągnięciu dźwigni na kolano nie ma co dyskutować . Bo kolano to bardzo złożony narząd i raz uszkodzone może dolegać do końca życia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
Po wkroczeniu sedziego puscil po 1:08 sekundy takze bez jaj. Jak by nie przeciagal wczesniej to nikt by nie zauwazyl. To ze sedzia zamolil to inna kwestia. Ciagniesz dopuki sedzia nie przerwie bo ci pozniej taki jeden z drugim wstaje I twierdzi ze nie klepal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
coś w tym racji jest. pełno takich poddań było ze zawodnik klepał a tamten puszczał dopiero jak sędzia wkraczał i nie było przypalu przeważnie czekają na sędziego. wg mnie o wiele za ostro potraktowany, zabrać bonus i ewentualnie jakieś zawieszenie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA we Francji ?

Następny temat

Plan treningowy na masę pod sporty walki. Prośba o sprawdzenie.

WHEY premium