SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwolnienia i nowi fighterzy (UFC)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
kiedyś to mogą rosnąć cytryny na Antarktydzie po pierwsze UFC nie było w Norwegii tylko w Szwecji (2 razy) a porównaj sobie jak bogata jest Szwecja a jak Polska na dodatek Szwecja miała tam gwiazde (nadal ma) - Gustafssona a w UFC jeszcze żaden Polak się tak wysoko nie wspiął więc to kolejny powód. Narazie nie ma takiej opcji żeby UFC było w PL - za biedny kraj, nie ma gwiazdy znanej z UFC / zagranicy to tak jakby gale w Kambodży zrobić

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-07-24 13:55:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
UFC podbija lub zamierza to zrobić, coraz to nowe kraje więc w ogóle nie będę zdziwiony jak w końcu jakaś ich gala się u nas odbędzie

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Trinaldo to bestia, ogromny LW i o mały włos dosłownie nie rozwaliłby Tibau...

Ciężki debiut jak cholera, pozostaje trzymać kciuki.



Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2013-07-24 21:18:41

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
jak za biedny kraj Steven. Nie przesadzaj. Taka Ergo arena by się zapełniła w 3 dni pewnie. Nawet jakby dali bilety po 6 stówek średnio. Ja bym poszedł. Na ksw mi się nie chce, chociaż mam 20 min z buta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
no byłby hype w ch**.

koleś 1: ej słyszałeś w Polsce UFC będzie chyba pojadę Mahmed będzie walczył z jakimś leszczem co go pociśnie w 1 rundę
koleś 2: Tam gdzie walczy ten Wanderson Silva co jest najlepszy? on pociśnie mahmeda.
koleś 1: Poj**ao cię mamed to najlepszy zawodnik na świecie zobaczysz rozj**ie tego wandersona w 5 minut max.
ja bym go zobaczył z fiedorem raczej.

i taki hype by się nakręcił ,że hale by zapełnili na bank.


no chyba ,że okniński wykona ten plan co założyli z tym SBekiem to UFC w Polsce nie zobaczymy

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-07-24 22:37:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ulubieniec Puara Roger Gracie zwolniony z UFC - tzn UFC nie chciało przedłużyć z nim kontraktu - i słusznie.. kolejny genialny grappler jak Vinny Mahalhaes (który pewnie też zostanie zwolniony) mimo to z czołówką swojej wagi na świecie (czyt. w UFC) to on może sobie w karty zagrać albo ich na ADCC poskładać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
będzie dla mameda przeciwnik i dla janka jak znalazł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
za drogi raczej chociaż kto wie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Pisałem o tym Steven w temacie o zapasach, a był taki, który napisał, że samo BJJ ma się świetnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Sheila Gaff, Tim Means, Vinny Magalhaes, Bristol Marunde, Dave Herman, Ednaldo Oliveira, John Maguire zwolnieni z UFC.

+ Reza Madadi skazany na 18 mc więzienia za kradzież więc pewnie też go zwolnią.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-08-16 17:40:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA we Francji ?

Następny temat

Plan treningowy na masę pod sporty walki. Prośba o sprawdzenie.

WHEY premium