SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwolnienia i nowi fighterzy (UFC)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Po to założyłem ten temat żeby tu pisać o zwolnieniach/emeryturach/nowych fighterach a nie zakładać setki innych tematów, ofc ja modem nie jestem żeby rozkazywać, ale przecież tak byłoby lepiej zamiast śmiecić.

Fajnie, że kolejny Polak w UFC. Kolejny szok po zwolnieniu Fitcha - Yushin Okami.. Danka tłumaczy, że "zostałby gatekeeperem dlatego go zwalniamy". Lol! To chyba dobrze, że gatekeepem. Mało co mnie bardziej irytuje niż zwalnianie nudziarzy, którzy przeleżą i zdominują gorszych, ale walczących bardziej widowiskowo. UFC to najlepsza organizacja na świecie - Okami to Top 10 nadal, wygrał 3 walki a potem dostał Jacare, który teraz śmiało można powiedzieć jest absolutną czołówką i przegrał, rozumiem, że mało nie bierze, ale ostatnia szansa to minimum!

UFC będzie zwalniać czołowych fighterów "bo nudziarzy" a zatrudniać typowych brawlerów i zostawiać ludzi ala Garcia.. Nie podoba mi się to, ale nie mamy na to wpływu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Mam takie samo zdanie. Jak ktoś wini kogoś o lnp to niech zmieni zasady. A jeśli nadal mimo tego styl by się nie zmienił no to co z tego skoro ten ktoś jest lepszy i już

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Choćbym chciał to nie mogę się nie zgodzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2847
Potwierdziło się z Jotko? On dementował, ale podpis to ponoć formalność.

Konkretna bielizna męska http://www.key4u.pl/pl/391,men,category 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sergio Pettis, młodszy brat obecnego mistrza UFC w wadze lekkiej podpisał kontrakt.

Chłopak ma dopiero 20 lat, posiada rekord 9-0 i walczy w wadze koguciej.

Wygląda dosyć podobnie do brata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
walczy w niby na zmianę w muszej i koguciej ,niby teraz walka w BW ,bo nie ma dużo czasu do listopada , chociaż dopiero 20 lat to cholera wie czy zrobi jeszcze FlyW.

wydaje mi się ,że w UFC jest teraz taki poziom ,że jeśli jest ktoś wstanie zrobić wagę niżej to będzie mu bardzo ciężko zdobyć mistrza ,tym bardziej mając takiego Barao w BW...

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-10-01 21:47:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Steven0
Po to założyłem ten temat żeby tu pisać o zwolnieniach/emeryturach/nowych fighterach a nie zakładać setki innych tematów, ofc ja modem nie jestem żeby rozkazywać, ale przecież tak byłoby lepiej zamiast śmiecić.

Fajnie, że kolejny Polak w UFC. Kolejny szok po zwolnieniu Fitcha - Yushin Okami.. Danka tłumaczy, że "zostałby gatekeeperem dlatego go zwalniamy". Lol! To chyba dobrze, że gatekeepem. Mało co mnie bardziej irytuje niż zwalnianie nudziarzy, którzy przeleżą i zdominują gorszych, ale walczących bardziej widowiskowo. UFC to najlepsza organizacja na świecie - Okami to Top 10 nadal, wygrał 3 walki a potem dostał Jacare, który teraz śmiało można powiedzieć jest absolutną czołówką i przegrał, rozumiem, że mało nie bierze, ale ostatnia szansa to minimum!

UFC będzie zwalniać czołowych fighterów "bo nudziarzy" a zatrudniać typowych brawlerów i zostawiać ludzi ala Garcia.. Nie podoba mi się to, ale nie mamy na to wpływu.


a przypadkiem nie zakładałeś tematu ,że Josh Barnett dołącza do UFC jak już był ten temat? no chyba ,że Barnett ważniejszy od Okamiego ,to ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
nie widziałem jeszcze jego walk, podobno od 2 lat w MMA się bawi, 20 lat, na sherdogu 9-0 + 3-0 w amatorskich, na UFC 167 dostaje Vaughana Lee czyli przeciwnika spokojnie do przejścia, jak taki talent co brat to jaaram się

@xper nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że to było przed założeniem tego tematu - w 80% pewien jestem.

https://www.sfd.pl/Barnett_w_UFC!-t946016.html xD
Teraz to nie wiem czy ja wgl temat zakładałem, coś mi się wydaje, że zakładałem jakiś w lutym/marcu zaraz po walce z Guelmino.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-10-01 21:54:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
dobra zwracam honor to nie ty założyłeś , jeszcze co do Okamiego to pokonał 2 razy Belchera, Marquardta,Lombarda,Munoza i paru innych niezłych fighterów.

przegrał z Andersonem Silva $1, Jacare ,Bouczem(najgorsza porażka w UFC ,ale też nie żaden kelner) Franklinem i chaelem ,jajca jakieś ,że go zwalniają.

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-10-01 22:01:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4628
Poczekajmy na jakąś wypowiedż japońca

Zobaczymy jakie ma plany...

Zmieniony przez - Devoniusz w dniu 2013-10-02 00:03:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA we Francji ?

Następny temat

Plan treningowy na masę pod sporty walki. Prośba o sprawdzenie.

WHEY premium