SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zróbcie sobie ławeczkę... !!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 150895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 397 Wiek 29 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11076
stal jest droższa niż kiedyś, ja wybuliłem łącznie z deską i skosem własnego pomysłu ponad 200 zł, ale myślę, że się opłaca, grube profile powinny dość dużo wytrzymać. dzisiaj jeszcze zrobię zdjęcia i zarzucę.

oto zdjęcia, kiepskie, bo ciemno i z fleszem w zasyfionej piwnicy








Zmieniony przez - Adjes w dniu 2009-07-23 23:40:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 218 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5666


Nie wiem czy to nie długo ale mi zajęło jakiś 1 miesiąc zrobienie tej ławeczki (pracowałęm weekendami i gdy było wolne)najwięcej czasu zajęło szlifowanie :( zrobiłem kilka zmian w projekcie ale teraz i tak bym zmienił stan obecny dla chcących dorobić modlitewnik radze podnieść siedzenie o jakieś min. 15 cm. więcej niż na 1 projekcie ponieważ siedząc ma się zgięte nogi co przeszkadza a ja i tak jestem bardzo niski wiec co jak ktoś ma 1.9m - 20cm więcej niż ja to dopiero ma problem oprócz tego bym dodał mocne nawiasy bo użyłem tych co były w szufladzie i są małe i trochę ruchowe :( a reszta ok oprócz skóry którą kiedyś przytnę bo zwisają kawałki.
Trzeba się pochwalić:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 218 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5666


Koszt to ok. 140 zł.Ja zapłaciłem ok 40zł za farbę i deskę, skórę miałem ale myślę ze to drogie nie będzie najdroższe są profile które miałem.Dodatkowo za 17 zł kupiłem nową miarę bo poprzednią zepsułem ale nie wliczyłem jej w koszt :(.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24
Witam. mógłbyś powiedzieć jak zamocowałeś zawiasy? wrzucić lepsze zdjecia oraz przesłać jakieś wymiary. spodobał mi sie Twój projekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
Ello Witam was :) jestem Tu nowy hehe :PP ogladam czytam i jeszcze raz ogladam i kurcze pwoiem ze jestem pod wrazeniem :) Chetnie sam bym se zrobil taka laweczke ale kurde czy podolam :(( mam Do was prozbe jak by ktos z was umial by sie spontaktowac ze mna na gg 8775957 i powiedziec krok po kroku jak to zrobic to bylbym wdzieczny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 218 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5666
Zawiasy przyspawałem do ramy (bez spawarki lub migomatu nic nie zrobisz :( )Wymiary nie odbiegają dużo od tych w pierwszym poście
dopasowałem je do własnych ,,wymiarów" i do wymiarów profili najlepiej spawać małe części w kilka większych a potem te większe w jedną całość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 898
Mam pytania na jakiej wysokości mają być pierwsze stojaki na gryf z pierwszego rysunku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 218 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5666
Heh, to weź kij złap jak ci wygodnie (na wyprostowanych rękach) i się połóż niech ktoś ci pomoże i odmierzy jaką to ma wysokość od ziemi +dodaj 1 cm bo deska i gąbka dadzą jakieś 2 cm a szczebel niżej daj 5 cm niżej od szczebla wyższego.(ja tak zrobiłem po złożeniu od najwyższego szczebla na prostych rękach mam jakieś 3 cm a od niższego szczebla ok 8cm)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 898


I jeszcze jedno jaką wysokość ma ta (noga)??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13
A ja wykonuję takie zabawki... zainteresowani proszę o kontakt GG: 1666879... pozdr...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

konstrukcja wyciągu

Następny temat

popularnosc serwisow

WHEY premium