SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Znów jakiś młodociany się zastanawia co wybrać ;-) Temat zmieniony przez: Cavior %-)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5129

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2533
co do gandalfa to we wrzesniu będą juz 3 lata. 7kyu-nisko ale bede dazyl do jak najlepszego

Wiem, że moje wypowiedzi są z błędami ortograficznymi itp. Ale wole tak pisac bo jest wygodniej;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 911
CZyli kung-fu a sa jakies poboczne style tej sw np:kung-fu.....?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2533
my Ci kung-fu nie wybralismy tylko ty masz sie zdecydowac jakia SW.
2. sam sobie poszukaj rodzaje kung-fu i wybierz, bo my Ci nie podamy wszystkiego pod nos

Wiem, że moje wypowiedzi są z błędami ortograficznymi itp. Ale wole tak pisac bo jest wygodniej;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
"Kung fu" to nie styl-tylko kilka tysięcy (chińskich) styli, czasami bardzo od siebie różnych pod każdym względem.

W środowisku kontaktowych sportów walki uznanie zdobyła sobie chińska Sanda (San shou)-nowoczesna formuła walki stójkowej, korzystająca z uderzeń i kopnięć w walce na dystans-oraz z (bardzo podobnych do... ) zapaśnicznych rzutów i obaleń w klinczu. Prawdziwe chińskie tradycyjne style KF we współczesnych konfrontacjach sztuk walki udziału raczej nie biorą-ale, tak jak w przypadku każdej sztuki walki-ważniejszy jest rozsądny nauczyciel niż styl jaki dany klub ma w nazwie.

Jednakże:

Aby nie robic odrazu komus krzywdy tylko aby przekonac aby juz wiecej sie nie zucal.

Potrzebne by były mistrzostwie umiejętności... i wyjątkowa głupota Każdy rozsądny mistrz DOWOLNEGO stylu powie Ci, że w razie ataku gasisz go jak najszybciej, dowolną metodą-i znikasz. Widziałem aikidoków którzy potrafili w sposób delikatny dla napastnika zneutralizować szybki i agresywny atak-ale po pierwsze, miało to miejsce w sali treningowej, po drugie-atakował zwykle inny aikidoka (a nie bokser, judoka albo gość uzbrojony w jakiś sprzęt). Na ulicy nawet pokojowo nastawiony ale rozsądny aikidoka zablokuje cios napastnika, da mu w mordę i zwieje, zamiast bawić się w uniki i inne cuda

Zmieniony przez - Cavior w dniu 2008-05-26 16:10:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2533
najlepsze jest uciekaido

Wiem, że moje wypowiedzi są z błędami ortograficznymi itp. Ale wole tak pisac bo jest wygodniej;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2533
oczywiscie nie mialem na mysli aikido tylko poprostu gdzies to slyszalem(zeby nie obrazic kaviora)

Wiem, że moje wypowiedzi są z błędami ortograficznymi itp. Ale wole tak pisac bo jest wygodniej;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 95
A może napisałbyś swoje wymiary bo tak ciężko na sucho ci coś podpowiedzieć.

Bruce Lee=Legenda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Łukasz: masz aż taki staż i doświadczenie w sztukach walki, żeby się brać za doradzanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
lukasz: nie mieszaj chłopakowi w głowie, wymiary mają się nijak do uprawiania sztuki walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1579
ten to dopiero element z wymiarami wyskoczyłpozatym tak jak wyżej cavior powiedział...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Semi Contact

Następny temat

Konsekwencje sztuk walki.

WHEY premium