SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana zycia, zmiana siebie. Dziennik 32 latki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 267
****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: Elizasp
WIEK: 32
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: 2 lata cwiczen ale nieregularne

****PARAMTERY OBWODÓW************************************* (do uzupelnienia 23/03)

WAGA CIAŁA:
WZROST:
OBWÓD RAMIENIA:
OBWÓD ŁYDKI:
OBWÓD UDA:
OBWÓD BIODER:
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA:
OBWÓD TALI
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ:

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING? – Wyrzezbione ramiona, wypracowane miesnie brzucha, pozbyc sie opony. Nauczyc sie jesc zdrowo, przestac sie objadac. Zmniejszyc obwod ud- moja zmora. Zaokraglic tylek.

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: nie
PRZEBYTE KONTUZJE: nie
WADY POSTAWY: ktos mi kiedys powiedzial ze mam nierowne ramiona?
ALERGIE: nie
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: nie
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKAR3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 267
Witam Kochani,

Nie wierze, ze juz minal rok odkad sie zalogowalam ostatnio. I od tamtego czasu sporo sie zmienilo, bo niedlugo po wpisie zaszlam w ciaze i ....roztyla sie pupa oj roztyla. Ale mam cudownego dzieciaczka, juz prawie 7 miesiac. Urodzilam w kwietniu 2020.No i teraz przyszla pora, zeby naprawde sie wziazc za siebie. Mam spora nadwyzke, czekam w chwili obecnej na rozpiske dieta/ plan treningowy od Trenera. Ciagle robie cos nie tak, ogolnie zawsze jadlam w granicy 1300 kcal a jak nie, to rzucalam sie na jedzenie, wiec wiem ze popelnialam blad za bledem.
Z planem i konkretnymi wytycznymi od doswiadczonego trenera bedzie duzo lepiej a dziennik zakladam ku motywacji.


****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: Elizasp
WIEK: 33
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: Cwicze sobie od kilku lat ale baaardzo niereuglarnie.

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 79kg
WZROST:167 cm
OBWÓD RAMIENIA: 32 cm
OBWÓD ŁYDKI:37 cm
OBWÓD UDA: 66cm
OBWÓD BIODER: 113 cm
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA:105 cm
OBWÓD TALI 89 cm
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ:pod biustem 87 cm

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING? – Wyrzezbione ramiona, wypracowane miesnie brzucha, pozbyc sie opony. Nauczyc sie jesc zdrowo, przestac sie objadac. Zmniejszyc obwod ud- moja zmora. Zaokraglic tylek.

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: nie
PRZEBYTE KONTUZJE: nie
WADY POSTAWY: ktos mi kiedys powiedzial ze mam nierowne ramiona?
ALERGIE: nie
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: nie
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA nie
CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: nie
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) cale zycie, glodowki, keto.
****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - 2 tygodnie temu skonczylam karmienie piersia. Staralam sie zrzucic , myslalam ze scianajac mi sie to uda, ale chyba tylko pogarszalam cala sytuacje. A wiec moja dieta to narazie 1300 kcal





Zmieniony przez - elizasp w dniu 10/29/2020 4:05:57 PM

Zmieniony przez - elizasp w dniu 10/29/2020 4:11:00 PM

Zmieniony przez - nightingal w dniu 2020-11-09 07:47:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak jesz 1300 kcal to nic dziwnego, że potem się rzucasz na jedzenie. Skoro próbowałaś tego tyle razy i nie wyszło to nie wracaj do 1300 kcal tylko zacznij normalnie jeść. Ja bym dała nawet i 2000 kcal z wartościowych rzeczy, żeby ograniczyć te napady głodu, a potem ewentualnie coś ścinać. Bardzo polecam ten artykuł od Nienażartych: https://dietetykanienazarty.pl/b/jak-schudnac-5-kg-bez-placenia-pseudo-trenerowi Powinien dać Ci taką podstawową wiedzę na temat tego, jak powinno się zdrowo odchudzać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No za nisko nie warto zaczynać redukcji, bo nie ma się dalej żadnego pola manewru jeśli idzie o kalorie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12192 Napisanych postów 22034 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627585
No cóż - bardzo mi przykro, ale ja uderzę w niepopularne tony... Czy zdajesz sobie sprawę, ze powoli zaczyna to być nie tyle problem estetyczny co zdrowotny? Masz dużą tendencję do gromadzenia tłuszczu w okolicach talii/brzucha. To niezdrowy, aktywny endokrynnie tłuszcz. Czy robiłaś badania np. cukru i insuliny? Jak wyglada cholesterol i trójglicerydy, ob i crp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 267
Dzieki za odpowiedz. No nie powiem, ze widok siebie na fotce (lustra omijam) daje po twarzy. Dlatego czas cos zrobic. a jest co robic. Nie wiem czy to ciaza ze mna to zrobila,czy obzarstwo ale pewnie to, i to. no coz, trzeba stawic temu czola. Dodaje fotke sprzed ciazy i okresu, kiedy cos tam robilam na silce, ale glownie fitness.
Badania, wszystko okey.

Dzisiaj okolo 1600kcal: Sniadanie: omlet ( 100 gram bialek jajka, plus jajko cale), lunch ( tortilla ze szpinakiem, troszke musztardy i kilka plastrow indyka 98% wedlina) , obiad: chlop mi zjadl kurczaka wiec 2 jajka i troche slodkich ziemniakow ( z 200 gram) i 4 owsiane ciastka ktore zrobilam na bazie owsianki, slonecznika, jajka i slodzika) plus jablko.

Jutro sprobuje 1700 kcal az do czasu otrzymania diety i planu i zrobie kilka interwalow zeby sie rozruszac , co myslicie? Mysle, ze w srode bede miala plan.






Zmieniony przez - elizasp w dniu 10/29/2020 8:57:20 PM

Zmieniony przez - elizasp w dniu 10/29/2020 9:01:49 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
myślę, że powinnaś wyliczyć swoją CPM i jeść zgodnie z nią.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12192 Napisanych postów 22034 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627585
A co w ogóle mozesz robić? Wiadomo - teraz siłki w PL zamknięte. Zaraz zakażą biegania... Masz coś w domu do siłowego czy tylko dywanik w najgorszym razie pozostaje?
Podczas KP mozna było dużo zrzucić, szkoda ze nie wyszło. Mam wrazenie,ze przyplątało się jakieś niekontrolowane rzucanie na jedzenie - i teraz powinnaś unikać stanu wygłodzenia plus analizować swoje nawyki. Nie masz kompulsów?
dieta według CPM,duzo spacerów z dzieciaczkiem, analiza nawyków i powolne wdrażanie siłowego....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
każdy ruch wskazany. Mogą być i interwały.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym jeszcze się zastanowiła nad tym, czy nie próbujesz zajadać jakichś problemów. Nie namawiam to wywlekania prywatnych spraw na forum, ale nierzadko trzeba najpierw dojść do ładu z psychiką, żeby dojść do ładu z dietą. Może zamiast katować się kolejną głodówką zadbaj o dobrostan psychiczny. Chociaż teraz nie jest to niestety łatwe.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nasze patenty na - PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU

Następny temat

Metody intensyfikacji treningu - serie łączone i wielokrotnie łączone [vademecum]

WHEY premium