SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana estra

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
1-12 enan 350mg e4d
1-10 deca 200mg e4d

1. jak najlepiej przejsc na prop i npp 100mg e2d?

dociagnac dece do 12 tyg albo skonczyc oba po 10 tyg, nastepnie powiedzmy 2 tyg off z samym hcg i wtedy prop+npp?

a moze poprostu npp zaczac 2 tyg wczesniej jako ze dece skoncze 2 tyg przed enanem?

HCG przez 2 tyg myslalem tak 1000j e3d

2. czy dawki propa i npp (100 e2d) dadza tutaj rade?



Zmieniony przez - Releaser w dniu 2011-04-21 21:13:42

It's kind of fun to do the impossible.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 854
to jest argument ktory moze dotrzec do swiadomosci predzej niz fakt, ze jedyne na co wplyw mamy to wachania stezen tego samego jedynego prawdziwego czystego testosteronu we krwi. im wieksze wachania tym wiecej dziwnych akcji.

nie wiem co ma fakt, ze ludzie sobie marnuja zycie na saa do dyskusji o dodawaniu srodka do cyklu. dyskusja jest prosta jak but i nie wiem po co to tak komplikowac - skutki uboczne zwiazane z dodaniem malej dawki ai vs skutki uboczne zwiazane z duza iloscia estrogenow. co przewaza nie wiem, dodatkowo nalezy to rozwazyc bardzo indywidualne bo przy tej samej dawce testa i ai rozne osoby beda miec rozne stezenia estrogenow. problem jest bardzo skomplikowany (choc jego sformulowanie prostsze niz to co sugerujesz) i dla mnie nie jest oczywiste, ze lepiej nie dodawac ai niz dodawac.

wydaje mi sie, ze to jest dyskusja w rodzaju odblok vs brak odbloku. sermy to tez nie sa obojetne dla organizmu substancje, ale wszyscy sie zgadzamy, ze skutki uboczne zwiazane z dlugotrwalym powrotem do normalnosci przewazaja skutki uboczne zwiazane z podawaniem sermow w celu przywrocenia pracy hpta. przynajmniej wiekszosc tak uwaza, sa tez ludzie, ktorzy oprocz hcg nie uzywaja nic po cyklu i maja sie dobrze. jak widac na tym przykladzie nie zawsze wiecej chemikaliow => gorzej

Zmieniony przez - antytroll w dniu 2011-04-25 22:38:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Ja osobiście bym dociągnął Dekę do 12 tygodnia. Gdzieś po 5/6 dniach po ostatnim uderzeniu enan/deka bym zarzucał już prop/npp 100mg/e2d powinno dać radę. HCG nie jest źle, chociaż bardziej bym się zastanawiał nad e2d. Taperowałbym przy schodzeniu samym Propem z 2 tygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
2 tyg? zobacze, jak kupie to napewno po 20ml tego i tego, chyba ze na ampy cos sie trafi ale wyd mi sie ze bedzie to under wiec raczej flakony. Myslalem szczerze mowiac o obu srodkach przed 6 tyg, no ale w zasadzie masz racje, ost 2 tyg wypadaloby puscic propa solo

Zmieniony przez - Releaser w dniu 2011-04-22 09:18:05

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Zawsze na końcu robię taper z samego Propa żeby łagodniej w PCT wchodzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 854
nie ma sensu zmieniac estra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Jest sens. Przy krótkich estrach łatwiej wchodzić w PCT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 854
nie, dlugie estry same sie taperuja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Ale ciężej wyliczyć kiedy dokładnie Clom uderzyć po dłuższych estrach - a tyle co specjalistów to tyle opinii na temat tego kiedy jaki estr schodzi. A w krótkich estrach uderzasz dwa dni po i masz pewność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
Antytroll: a czy sensem nie bedzie fakt ze krotkie estry bardziej zbija i zdefiniuja calosc? Jesli mialbym nie zmieniac estra to sadze ze musialbym znacznie zwiekszyc dawki by zachowac progres

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 854
to nie jest fakt, ale bzdura

zmiana estra dokladnie powoduje zwiekszenie dawki. policz sobie roidcalc.com jak wyglada zmiana stezenia na przestrzeni cyklu przy "przejsciu" na inny estr. widac ewidentne krotkotrwale podbicie stezenia przy przejsciu na krotszy estr co obniza shbg, wrzuca Ci troche androgenow przez co masz wrazenie, ze cos idzie do przodu. do tego zazwyczaj ludzie przy krotkich estrach inaczej podchodza do diety, bo przciez to ma "definiowac" wiec sie definiuje, ale za sprawa zmiany w odzywianiu, a nie estra.

test to test, ludzie robia forme na dlugich estrach bez wiekszych problemow. wystarcza aeroby i dopiecie diety.

gdyby sterydy i jakies zabawy rzezbily to by nie bylo takich gosci jak cyclone24 i reszta brzuchaczy z tego dzialu.

Zmieniony przez - antytroll w dniu 2011-04-22 20:01:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
Ja i tak sie bym klocil, moim zdaniem jakbym zaczynal moj 1 cykl w zyciu:

Wariant 1. Prop solo

Lub

Wariant 2. Enan solo

To zakladajac ze w obu przypadkach bylaby taka sama dieta/treningi itd, uwazam ze wariant z enanem bardziej by mnie zalal niz opcja propa solo, powiedz mi ze sie myle i ze jakosc masy (nie mowie o ilosci bo ciezko byloby to porownywac) bylaby identyczna

It's kind of fun to do the impossible.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok

Następny temat

pytanie ...

WHEY premium