SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana częstotliwość iniekcji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 540

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Waga

105

Wzrost

196

Obwód ramienia

44

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

5 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

4000 kcal, 200g białka, 133g tłuszczy, 500g węgli

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1). PROP 100e2d (SOLO). 1-20 TYGODNI+HCG 250ui co tydzień

Opisz swój plan treningowy

Push, Pull, legs, push, pull+jedna jednostka treningowa boksu

Cel cyklu

Masa, siła

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

12%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ektomorfik

Stan zdrowia

Dobre

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nie mam

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Martwy ciąg 240kg, Przysiad 160kg, ławka 130kg, OHP 80kg, zarzut 110kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2929
Siemanko wszystkim.

1).Chciałbym zasięgnąć waszej porady i dowidzieć się co byście wrzucili na następny cykl.
Obecnie lecę:
Npp 100mg e2d
PROP 100 ed
To jest już 12 tydzień

2). Mam x2 paczki Omnadren 250. Może coś z tym podziałać+prop?

3).Jak zrezygnuje z npp i będę samego Propa chciał polecieć, to będę musiał podbić dawke Propa po zejściu z npp?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2929
Ok, to takim razie wybieram opcję pierwszą.


Planuje przez długi czas być ON i mam kilka pytam odnośnie bardzo długich cykli.

- Jakie badania robić (w grę wchodzą orale oraz anaboliki), co jaki czas?
- Mostek warto czy nie warto?
- Jakie suplementy brać? Na zbicie ciśnienia itp...?
- Jak jeszcze mógłby zadbać o zdrówko i mieć rękę na pulsie podczas długich cyklow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12070 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
Siema:
2). Mam x2 paczki Omnadren 250. Może coś z tym podziałać+prop?
omka to miks, wiec tutaj trzeba sie mniej wiecej wstrzelic tak, aby najkrocej dzialajacy estr nie powodował nam wahan hormonow w organizmie, takie bicie co 3-4 dni omki powinno byc ok. Ogolnie mozesz dac tez e2d w miksie z propem wtedy, oczywiscie dawke dopasowac tak, zeby wychodizlo Ci tygodniowo tyle, zeby bylo ok, skoro obecnie leci 700 testa tygodniowo, to albo dopasujesz do tej samej ilosci, albo mozesz zejsc do nizszej wartosci 300-400 jezeli ma byc odpoczynek lekki i pozostanie na samym tescie.

3).Jak zrezygnuje z npp i będę samego Propa chciał polecieć, to będę musiał podbić dawke Propa po zejściu z npp?
zalezy jaki dalszy cel takiej zmiany?
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2929
2).Może być coś takiego
PROP 100mg e2d
Omka 250mg Poniedziałek i czwartek?

3).Chciałbym zejść całkowicie z NPP i zastanawiam się czy nie będzie jakieś stagnacji po odstawieniu i czy nie będę musiał podbić teścia, jak np ma to w przypadku metki.

4).Zamiast omki co byś polecił na kolejny cykl po odstawieniu npp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 741 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5795
Ja bym poprostu zamienił na długie estry testa i deca podbijał dawki jak potrzeba i ewentualnie później dodał małe dawki bolda lub mastera na poprawę samopoczucia i żeby nie trzeba było łykać IA jak tiktaków z tym że kontroluj co ci się dzieje z krwią i cholesterolem bo u mnie krew zaczęła grubo lecieć w czerwoną zone na badaniach a cholesterol w podłogę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2929
Jak przejść na długie estry? Niby wiem, ale ostatnio zauważyłem że są dwie szkoły. Kiedyś posłuchałem jednego gościa na forum co mi doradził żeby od razu odstawić Propa i zacząć bić cypio. Bo niby to jest mit że długie estry potrzebują czasu żeby się wkręcić. Wyszło na to że odstawiłem Propa i zacząłem bić cypio, to teść od razu poszedł mi w dół. Więc pytanie do Was, jak w końcu z tym jest? Krótkie estry mają większe stężenie od długich i teraz jak to wyrównać, ile bym musiał bić Cypio żeby dorównał obecnej dawce Propa. Bo z tego co czytałem teść teściowi nierówny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 385 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2670
12% bf masz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2929
10-12% w tych przedziałach dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12070 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
2).Może być coś takiego
PROP 100mg e2d
Omka 250mg Poniedziałek i czwartek?

moze, nie ma tutaj problemu, jak masz juz te omke i chcesz ja wykorzystac to mozna tak zorbic jak zaproponowales.

3).Chciałbym zejść całkowicie z NPP i zastanawiam się czy nie będzie jakieś stagnacji po odstawieniu i czy nie będę musiał podbić teścia, jak np ma to w przypadku metki.

wiaodmo ze test + typowy anabolik da nam lepszy efekt, niz pozostanie na tej samej dawce testa solo.Jednak nie zpaominajmy ze za progres odpowiada tez dieta i trening, wiec mozesz pozostac bazowo na dawce 700 testa i kombinowac tutaj z pozostal;ymi parametrami

4).Zamiast omki co byś polecił na kolejny cykl po odstawieniu npp?

kolejny cykl mas zna mysli to, ze zostajesz na tescie i chcesz dodac inny anabolik, czy bedziesz schodził do zera?
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 741 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5795
JackobRipper666
Jak przejść na długie estry? Niby wiem, ale ostatnio zauważyłem że są dwie szkoły. Kiedyś posłuchałem jednego gościa na forum co mi doradził żeby od razu odstawić Propa i zacząć bić cypio. Bo niby to jest mit że długie estry potrzebują czasu żeby się wkręcić. Wyszło na to że odstawiłem Propa i zacząłem bić cypio, to teść od razu poszedł mi w dół. Więc pytanie do Was, jak w końcu z tym jest? Krótkie estry mają większe stężenie od długich i teraz jak to wyrównać, ile bym musiał bić Cypio żeby dorównał obecnej dawce Propa. Bo z tego co czytałem teść teściowi nierówny.


Bo pójdzie w dół prop schodzi do zera w trzecim dniu a enan cypio działa już od 24godzin ale maksymalne stężenie łapie dopiero gdzieś w 3/5 tygodniu co nie znaczy że nie działa po prostu chodzi o maksymalne stężenie jak się będą estry nakładać na siebie to samo z npp i długą deca ale ja bym nie podawał wszystkiego na raz bo to bardzo komplikuje temat i dodatkowo podkręci tobie konwersje do estrogenu jak byś przeciągną stary cykl i dobijał w międzyczasie długie estry "żeby chwyciło szybciej"
Ja piszę w kontekście amatora nie wiem na jakim ty jesteś etapie bo sam poziom body fat nic nie mówi
Chodzi mi o to że jak byś był jakimś uber turbo pro 15 kg poza genem to może takie nagłe przejście ci by w czymś przeszkodziło ale z mojego doświadczenia na sobie jestem pewny że nie odczujesz żadnej różnicy jak byś po prostu organicznie przestał jedno zaczął drugie bez kombinowania.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2929
TomQ-MAG

4).Z cyklu nie będę schodził przez najbliższy czas i chciałbym dodać coś do testo. Co zaproponujesz?


Ćwiczę Bo Lubię
Czyli mam się nie bawić w bicie długich estrów podczas gdy już wbijam krótkie, po to żeby szybciej się bujneło tylko od razu po ostatniej iniekcji Propa wbić długi estr?. Bo chciałbym właśnie tak przy kombinować że wbijam np enana 250mg pon i Czwartek i do tego Propa 100 e2d, po to żeby poczekać aż długie estry osiągną maksymalne stężenie. Czy może to bez sensu i wybrać tą pierwszą opcję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 741 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5795
Tak ja bym zrobił żeby nie kombinować bo w trakcie takich przechowywania z podkładem wstęp tylko będzie szalało
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skutki uboczne Turanabolu solo

Następny temat

Peptydy - atomizer do nosa

WHEY premium