SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zma,a kobieta.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1237
niestety ale na brzuchu mam troche odłożonego sadła

co prawda nie długo zima i mozze sie przydac ale jakos to do mnie nie przemawia, na reszte nie narzekam (chociaz mogłoby byc lepiej), uchodzi, ale ten brzuchol musze zmniejszyc i sprobuje to zrobic do konca roku, jak sie da jak sie niewiele zmieni to sie z wygladem obecnym pogodze, byle nie bylo gorzej

przed ostra redukcja wstrzymuje mnie lek przed uczuciem głodu i spadkiem obwodu w biuscie wiec mam bardzo delikatna diete, sport oczywiscie jest na codzien (staram sie 1-dzien nie cwiczyc), ciwcze od zawsze min 15lat tylko nigdy nie zważałam na diete,
w sumie to zalatwily mnie slodycze (czekolada) ale od kilku miesiecy walcze z tym nalogiem, mam nadzieje ze na zawsze

mam zamiar manipulowac głownie aktywnoscia, zwiekszac czas, zmieniac jej rodzaj, czestotliwosc etc, dieta stala na poziomie 2000-1800kacla

no dobra koniec z tym winem lubie, pije i wiem ze w koncu przez nie sie nie tyje- i o taka informacje mi chodzilo

pozdrwiam i dziekuje za cenne informacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki jogger
resweratrol*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Portal Farmaceutyczno - Medyczny
Niedawno odkryto rezweratrol - jeden ze związków fenolowych zawartych w winie.

Resveratrol (3,4',5-trihydroxy-trans-stilbene), a naturally occurring polyphenolic compound found abundantly in grape skins and red wines, has been found ...
J Pharmacol Exp Ther, June 2006

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiedziałem, dzięki.

Zmieniony przez - Skalar. w dniu 2008-08-25 13:19:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie mięso najlepsze

Następny temat

jakie mięso oprócz kurczaka

WHEY premium