SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgubienie tłuszczu WERSJA HARD!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
ania251
machaniem tym moim nie sprawia mi problemów. Zwiększyć liczbę obwodów? Przepraszam, dla Was to pewnie głupie pytania, ale nie chcę popełnić błędów. Jeszcze raz dzięki a wszystko!


jesli nie sprawia ci problemow, to oczywisty znak, że ciężary są mizerne. Trening silowy, jak nazwa wskazuje ma byc silowaniem sie, pokonywaniem barier, mozliwosci, wyzwaniem. Progresujesz w seriach- z kazdą zwiekszaj ciezar, nawet kosztem ilosci powtorzen i z treningu na trening staraj sie dokladac wiecej. Inaczej to nie ma sensu

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1565
Dziękuję Wam za odpowiedź!
Wklejam mój dzisiejszy jadłospis,chyba znowu za mało...ale będę nad tym pracować.

ania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1565
Wiem, ciastko i cukierek...wiem, Ladies nie jedzą cukru...ale ja dopiero pretenduję do tego zaszczytnego grona. No i @ zaraz...ale walczę z tym i wkrótce cukier całkowicie zniknie z mojego jadłospisu.

ania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
to jest katastrofa. Soi nigdy wiecej nie jedz, poza jajkiem i tym nieszczęsnym kurakiem w tej misce nie ma NIC wartosciowego. Sam syf. warzyw nie licz, ziemniaków ladies nie jedzą, musli gotowe out, nabialu za duzo i to kiepskiej jakosci. Laski tu odstawialy na początku cukier i syfy- nawet te, ktore mają/mialy z tym problem i ED, bo roznica miedzy tobą, a nimi byla taka, ze im sie CHCIAŁO coś zmienić. To ze pretendujesz czy zbliza sie okres, nie usprawiedliwia cie. Jak z "bomby" nie zerwiesz romansu ze slodyczami i śmieciami, to bedzie tylko gorzej, bo to jest nałóg, jak kazdy inny

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kobieta a tłuszcz

Następny temat

Wolowina, karkoweczka no i bedzie git dvpeczka %-) SPAMMM

WHEY premium