SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw do siłowni domowej

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam serdecznie.
Mam do dyspozycji 1000zł i chce ułożyć za to jakąś siłownie.
znalazłem taki gotowy zestaw na allegro:
allegro.pl/lawka- hertz- master- do-140-kg- zestaw-101-kg-zeliwo-i1739406630.html (usuń spacje w linku -)

Co o nim sądzicie ? Może lepiej kupić osobno gryf, obciążenie i ławke ?
Jeśli chodzi o ławke zależy mi aby była regulowana do treningu na klatke, miała modlitewnik i przyrząd do ćwiczenia nóg (ławka taka jak z zestawu podanego powyżej)

Gdzie ceny są najtańsze ? Na allegro ? Może gdzie indziej ?
Jeśli możecie pomóżcie mi skompletować zestaw.
Chodzi mi dokładnie o ławkę z regulacją, modlitewnikiem i przyrządem do ćwiczenia nóg oraz o gryf (najlepiej jeden prosty i jeden lekko łamany) oraz obciążenie (od 60 - 100 kg)
Z góry dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Obciążenie na poczatek kup toczone, może masz w okolicy jakiegoś tokarza, na ławkach nie ma co oszczędzać, najlepiej kupić taką z myślą o przyszłości, a nie że pewnego czasu się złamie pod obciążeniem. Zarejestruj się i zapytaj sie w działach marbo i kelton, tam Ci doradzą co wybrać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 179
Zarejestrowałem się za Twoją namową, dziękuje za zainteresowanie.
Szczerze mówiąc nie znam żadnego tokarza w mojej okolicy, mało tego - nawet nie wiem jak obciążenie toczone wygląda. Jeśli możesz mi coś o tym powiedzieć to bardzo proszę.
Kolejna sprawa to ograniczenie pieniężne ;/ W mojej okolicy nie ma siłowni, ani prywatnej ani publicznej, nie mam gdzie ćwiczyć a bardzo chce sie za siebie wziąść.
Jak uważasz, ile będę musiał zapłacić za dobrą ławke z taką funkcjonalnością jak napisałem powyżej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Za dobrą ławkę musisz dać minimum nie całe 400 stówki, podaje link http://allegro.pl/bestseller-kelton-lawka-stojaki-hyperion-i1736859271.html / faktycznie taka może Ci posłużyć na dobre lata :) są jeszcze z Marbo, ale to już Twój wybór
Gryf prosty najlepiej 180cm ale to też Twoja decyzja musi być koszt ok 100zł
z obciążeniem najgorzej wiadomo, w sumie kasy jeszcze byś miał, to polecam jakieś używane kupić, musisz za tym się troszkę rozglądnąć Polecił bym Tobie jeszcze drążek, to podstawa powodzenia !

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Obciążenie toczone to takie które wykonuje tokarz,
wpisz w allegro
Obciazenie krazki stalowe na siłownie, jak kupisz takie to papier scierny trochę je zeszlifować i pomalować aby korozja i nie zaczęła jeść.

Najlepiej to ławka osobna i stojaki osobne, bo stojaki potem mozesz wykorzystać do przysiadów i na barki, a tak to są na stałe z ławką i niewygodnie jest robić skos i barki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 179
na allegro za dużo nie znalazłem obciążeń toczonych.
Ale przynajmniej dzięki wam wiem, jakiej ławki szukać.
Dzięki igor za życzenia, mam nadzieje że mi sie powiedzie ;)
dzięki anubis za rade, tylko tak myślę że jak osobny stojak to i osobny modlitewnik i osobne urządzenie na nogi...
Chyba musze troche kasy jeszcze dozbierać...
Tylko skąd na to brać forse ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Na nogi to są przysiady i wykroki, o wiele lepsze niż wyprosty nóg i uginanie ich, modlitewnika nie musisz mieć, biceps różnie dobrze możesz na stojąco robić. Uwierz ławka i stojaki to jedyne rzeczy które Ci na początku wystarczą.

Zobacz ile jest cwiczeni w których nie są potrzebne żadne sprzęty
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Najgorsze na początku jest to że wielu izoluje mięsnia wykorzystując maszyny i podparcia.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2011-08-06 14:12:34

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 179
z jednej strony masz rację ;)
Zawsze trochę sie zaoszczędzi ;p
mam rozumieć że jak podpieramy sie na modlitewniku to jest słabszy efekt ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie jest słabszy tylko wtedy pracuje sam biceps, a jak robisz stojąc to angażujesz więcej mięśni, np aby utrzymać równowagę, ćwiczenia izolowane służą do tego aby wyeksponować dopracować jakąś partię, a jak jesteś początkującym powinieneś się skupić na rozwoju całego ciała.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 179
to może inaczej powiem bo widzę że sie na tym dobrze znasz.
Co jeszcze będzie mi potrzebne oprócz ławki, stojaków i sztangi?
Chciałbym właśnie ćwiczyć ogólnie całe ciało ;)
Igor wspominał coś o drążku, o jaki drążek chodzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Drążek rozporowy jeśli trenujesz w domu w pokoju, mocujesz go między futrynami cena ok 20-30 zł, jeśli w piwnicy możesz pokusić się o drążek mocowany do ściany

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

apteka na słowacji

Następny temat

chłopak ..

WHEY premium