SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw Olimpa

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 326 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8274
Witam chcę zrobić cykl 6 tygodniowy i polecono mi zestaw odżywek:
- OLIMP Gain Bolic 1000g
- OLIMP AAKG Xplode 440g
- OLIMP Creatine Xplode 500g
- OLIMP BCAA Xplode Powder 700g
- TREC Whey 100 / 2275g

No i moje pytanie jest następujące co sądzicie na temat tego AAKG Xplode ? Bo widzę, że opinie są bardzo podzielone.. Może zamienić to na jakąś inna odżywkę przedtreningową do 130-140 zl ? Staż na siłowni 20 miesięcy i 4 treningi w tygodniu. Dieta jest trzymana, a celem jest nabranie czystej masy mięśniowej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gain bolica zamienił bym na coś lepszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 326 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8274
davidooo
gain bolica zamienił bym na coś lepszego


no ok, a co z tym AAKG ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Witam chcę zrobić cykl 6 tygodniowy i polecono mi zestaw odżywek:
- OLIMP Gain Bolic 1000g

piszesz ze dieta OK - wiec moje pytanie brzmi - czy zawiera odpowiednia ilosc kalorii ?
jesli tak to Gain bolic nie jest potrzebny - zwlaszcza w ilosci 1000 g (co daje 23 g dziennie )

sprawdz w to miejsce ilosc bialka w diecie - jesli malo - odzywka wysokobialkowa np OLIMP Whey Protein Complex 100


- OLIMP AAKG Xplode 440g

duzo zalezy od intensywnosci Twojego treningu jak i stopnia zaawanasowania
wspominasz o przedtreningowce
i faktycznie jesli treningi sa wyzywajace wstawilbym w to miejsce znakomita - REDWEILER®


- OLIMP Creatine Xplode 500g
- OLIMP BCAA Xplode Powder 700g

brzmi dobrze - BCAA XPLODE przydatne zwlaszcza przed i na treningu

powodzenia !


Zmieniony przez - Biniu w dniu 2013-09-23 07:17:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 326 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8274
Ruszyłem już z tym zestawem i przyznam, że ten REDWEILER super sprawa. Pompa na treningu jest niezła i większa motywacja do ciężkich treningów. Cykl przewiduje na 6 tygodni i mam pytanie co po tym cyklu oprócz 6 tygodni przerwy ? Brać coś podczas przerwy ? I co można dać na 2 cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
osobiscie za cykl uznaje okres w ktorym cwicze ciezko
za okres roztrenowania - wlasnie taki - wtedy odstawiam wiekszosc supli treningowych nastawiajac sie na te prozdrowotne

i z pewnoscia roztrenowanie nie trwa tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 326 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8274
rozumie, a czy jest sens po skończonym cyklu brać AAKG i BCAA ? I co dać później na kolejny cykl ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
w sumie nie wiem co odpisac wiecej niz podalem wyzej ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seksualne i erotyczne sygnały wysyłane przez kobiety. Jak skutecznie na nie reagować?

Następny temat

Witaminy Olimp

WHEY premium