SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw Marbo czy Magnus

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41
Witam!
Przymierzam się do zakupu sprzetu i się zastanawiam co wybrać. Troszkę poczytałem i mam mały mętlik.

1. Zestaw MH25 | Ławka regulowana stojaki regulowane prasa na nogi wyciąg modlitewnik (wsuwka) - Marbo Sport

2. Stojaki pod sztangę regulowane 210kg Magnus Polska http://www.xtreme-style.pl/product-pol-59-Stojaki-pod-sztange-regulowane-210kg-Magnus-Polska.html
Ławka do ćwiczeń ze skosem ujemnym MX2041 MAGNUS http://www.xtreme-style.pl/product-pol-5020-Lawka-do-cwiczen-ze-skosem-ujemnym-MX2041-MAGNUS-.html
Wyciąg do ćwiczeń + adapter Magnus Extreme MX2111 http://www.xtreme-style.pl/product-pol-5178-Wyciag-do-cwiczen-adapter-Magnus-Extreme-MX2111.html
Modlitewnik do bicepsa MX2081 do ławek Magnus MX http://www.xtreme-style.pl/product-pol-5180-Modlitewnik-do-bicepsa-MX2081-do-lawek-Magnus-MX-.html
Prasa MX2310 do ławek Magnus Extreme ćwiczenia nóg http://www.xtreme-style.pl/product-pol-5037-Prasa-MX2310-do-lawek-Magnus-Extreme-cwiczenia-nog.html

Proszę o opinie który zestaw będzie lepszy, mocniejszy, wytrzymalszy.


Zmieniony przez - Fazi75 w dniu 2015-04-25 00:10:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41
Są jeszcze trzy dziurki, lecz sądzę, że w Keltonie spokojnie mogą dorobić jeszcze z dwie. Dziurki są co 5 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
zdecydowanie MArbo - na tym zestawie zrobisz większość cwiczeń na każdą partie

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41
Przeglądałem dziś różne strony i jeszcze biorę pod uwagę keltona. Wiem, ze drożej, lecz czy nie lepiej niż Marbo i Magnus....? Zbiera dobre opinie. Jakieś sugestie, propozycje.....?

Zmieniony przez - Fazi75 w dniu 2015-04-25 19:58:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
generalnie wszystkie trzy marki mają dobre opinie.
U nas na forum jest jednak dział ze sprzętem marbo. Sprawdź,pogadaj,moze cenowo również uda Ci się coś ciekawego wyhaczyć. Pza tym możesz tam podpytać o interesujące Cię produkty ktorych nie znalazłeś na necie lub znalazłeś w wysokich cenach

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
popatrz tez za używkami, to sie nei psuje a nówki wychodządrożej

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41
Raczej będę skłaniać się ku nowemu tym bardziej, ze na raty chcę to łyknąć.... . Jakbyście mieli wybierać z tych trzech marek to jaka kolejność .....?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
kelton>marbo>reszta
w zalznosci jaka linie chcesz brac, min. semi-pro

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41
Kelton Heavy
Marbo Semi Pro
Magnus to co w linkach


Chyba i tak największe znaczenie ma tu ławeczka i wyciąg....? Raczej stojaki mogę brać z niższej półki i inne sprzęty.
Rozumiem, że ci trzej producenci są kompatybilni ze sobą.....

Zmieniony przez - Fazi75 w dniu 2015-04-26 16:54:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
czy komptybilne? - musisz zobaczyć jakie maja wymiary profili czy sie zgadzają
bierz albo keltoan albo marbo, nad trzecia sie nei zstanawiaj

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41
Więc tak zadaje pytanie firmie Kelton i dostaje odpowiedź, że tak się nie da. Proponują mi ławkę zespoloną co dla mnie jest idiotyzmem, gdyż jakbym chciał taką to sam bym sobie taką wybrał. Zero zaangażowania jak dla mnie żeby zachęcić klienta. Nie wiem skąd takie pozytywne opinie o sprawnym zamawianiu i inne, Żal zupę (D) ściska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
no to teraz to samo pytanie zadaj konkurencji.
Jak uzyskasz identyczną odpowiedź to albo każdemu z nich zależy byś kupił tylko ich produkty albo zadajesz niezrozuiałem dla nich pytanie.

Jak mam być szczery to nie bardzo rozumiem co znaczy lawka zespolona. Chodzi o spawaną czy z jakimś osprzętem?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Harmonogram domowy

Następny temat

Jak zwiększyć masę nóg?

WHEY premium