SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zespół zespół cieśni nadgarstka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
ja już swoje propozycje wyżej napisałem, możesz też kupić ściskacz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6743
Ja chce dodatkowo ćwiczyć przedramie,bo np dostęp do drążka mam,więc w planie mam podciąganie i inne ćwiczenia,w którym jest używane przedramie a oprócz tego chce 1 ćwiczenie zajmujące się to partią mięśniową i już nie wiem czy to ćwiczenie się nadaje.Pan dał takie ćwiczenie od których sobie nadgarstyki zniszcze,a ściskacz słaba sprawa ze względu na brak progresji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Nie wiem jak sobie masz je zniszczyć ja sobie jeszcze nie zniszczyłem, fakt od około ponad roku ich nie trenuje już osobno ale przez około 4 lata je trenowałem i było ok, w ściskaczu jest progres, np wybierając model heavy grip jest nawet do 500 lg co odpowiada ok 200 kg.
https://www.sfd.pl/Siła_chwytu/_siła_uścisku,_żelazny_uchwyt__opracowania,_filmy.-t422299.html
https://www.sfd.pl/ŻELAZNY_UŚCISK__czyli_jak_miażdzyć_łapy_kolegów-t302590.html

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6743
Saker to tłumaczył,że może być zespół taki jaki w temacie,a co to przedramion wole tradycje sztangielki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6743
Mogę jeszcze dodać do tych przedramion pinch grip i to,które jest w temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6743
Kiedy robić przedramiona w takim razie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Od każdego ćwiczenia można złapać kontuzje, od mc mieś problemey z kręgosłupem, robiąc siady rozerwać sicięgna, wyciskając na klatkę rozwalić rotatory w barkach, takich filmików można mnóstwo zrobić co nie oznacza aby nie trenowac.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6743
No w sumie racja,a wiesz może kiedy te 2 ćwiczenia wykonywać tzn ile razy w tygodniu i czy w dni treningowe czy beztreninowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6743
Zmieniam zdanie to ćwiczenie,które jest w temacie nie jest chyba dla mnie,od tego ćwiczenia strasznie mnie nadgarstyki bolą.Pozostanę chyba przy pinch grippie i dodać coś jeszcze po za tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
nie ma co osobno trenować, jak już to bym dał w treningu gdzie występują np ręce.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słabe ogniwo w przysiadzie

Następny temat

Kilka pytań

WHEY premium