SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zepsuty metabolizm, głodówki, jak naprawić, czy dobrze kombinuje?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9958

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Płeć

M

Waga

77

Wzrost

177

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

26,5%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca pon-pt od 9 do 17, sob od 9 do 13

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

siłownia chwilowo odpada, zostaje trening domowy, stacjonarny rower, skakanka

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Jak w temacie, szału nie ma ;)

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Niby wszystko ok, kortyzol troszke za wysoki, testosteron taki sobie (może nie jak u żelusia ale bruce wiliis to nie jestem

Stosowana lub planowana suplementacja

Kreatyne mam, WPC/WPI oraz kazeine mam, witaminy i minerały mam, omega 3 mam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ale jak juz mam to na podbijaniu metabolizmu można czy stymulanty go nie podbijają?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Metabolizm całe życie trzeba trzymać na wysokich obrotach, takie zabawki jak Jack po paru miesiącach narobią Ci tylko problemów ze spaniem normalnym, że nie wspomnę jak to ryje beret widziałem po znajomych co ładowali mesomorpha po 2 miary. Na rozkręcenie metabolizmu jedz czysto kręć cardio i rób siłowy więcej nie trzeba. Jak już chemicznie metabolizm kręcić to nie suplementami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sugerujesz koks? Jestem otwarty na mete np xD ale to tylko dlatego ze mam problem ze zbyt dużym kortyzolem, pomogłaby coś?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Mówiąc o podbijaniu metabolizmu to prędzej coś typowo do wycinki clen sally T3 (chociaż niektórzy na mecie jako antykataboliku się wycinają). Z kortyzolem? Badania robiłeś? Duże dawki wit C na zbicie można próbować.

Zmieniony przez - kdelook w dniu 2012-11-26 18:34:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no badałem jakiś czas temu, wykluczyłem przysadke przez ACTH a co z nerami to nie wiem, ale nie była dużo za duża wiec to pewnie moja nerwica, teraz juz troche lepiej bo schudłem... a po sally nie ma zrytego beretu?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Jest, ja nawet DMAA nie mogę brać czy kofeiny w kapsach a co dopiero sally czy clen. Chociaż każdy inaczej reaguje widziałem takich już co po 140mcg clenu (pewnego) się nawet nie trzęśli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
ty koles zacznij jesc a nie o "odżywkach " poruszasz tematy

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
już 20 lat "jem" wiec najwyższy czas xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
pokaz jak wygladasz

Life For Everything - Die For Nothing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jadlospis do oceny- prosba

Następny temat

Ocena diety.

WHEY premium