SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia z zawodów Bjj w Gdyni.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 590 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19316
Nie, probuje wycinac

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Aaaaaa...sorki za pomyłke...nie wiem,czemu szukałem poza matą(rzeczy njwyrzniejsze mogą byc najmniej widoczne)Pozdro!

"FIRST POSITION,AFTER-SUBMISSION"

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/36.gif[/img] SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM [img]../../buziaki/36.gif" alt="" />

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3074
PITT a ja wam chyba robilem to zdjecie z Orlanda a nawet napewno:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Mnie na tym zdjeciu nie ma

"FIRST POSITION,AFTER-SUBMISSION"

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/36.gif[/img] SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM [img]../../buziaki/36.gif" alt="" />

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
ale jesli to Ty robiles(bo mnie juz w tamtej chwili nie bylo w Galeonie,wiec nie wiem)to łap soga,fajnie wyszło

"FIRST POSITION,AFTER-SUBMISSION"

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/36.gif[/img] SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM [img]../../buziaki/36.gif" alt="" />

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3074
dziejki no i tez lap sogacza:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 947
Witam wszystkich , jestem nowy na tym forum .Chciałbym jednak dorzucić swoje 3 grosze choc może trochę nie na temat ,mianowicie nie negując walk "chwytanych" jestem zwolennikiem czegoś co bardziej jest w stanie pomóc w przeżyciu na ulicy.Cios w twarz czy kopniak w nogi są chyba bardziej skuteczne niż ciąganie się z typem i kilkoma jego kumplami na plecach .Może jestem w błędzie
P.S Badu jeśli to twoje zdjątko jest przy nicku Badu to muszę pogratulować bo chyba kawał z ciebie chłopa i pewnie laski na takiego lecą :) (żadnych podtekstów homoseksualnych ) RESPECT 4 ALL Good People on this PLANET
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3581
Sfn-jak jestes w czyms dobry i co najwazniejsze choc troche sie nie boisz-to dasz sobie rade-obojetnie co bys nie trenowal.
Ja trenuje dla siebie.
Powiem tobie tylko jedno:jesli bijesz sie np.na ulicy-ok-wystarczy troche odwagi,jeden prosty i juz po sprawie.Ale nie wiem czy sie zastanawiales jakie to moze byc ryzyko-wystarczy,ze bedzie to zarazona czyms osoba-chcesz ryzykowac?W jiu-jitsu jest ta roznica,ze tam nikogo nie bijesz do utraty przytomnosci-z wyjatkiem duszenia...wiadomo-nie bedzie przyjemnie kulac sie po chodniku czy po ulicy,gdzie moga lezec potluczone butelki,ale w kazdym spocie sa plusy i minusy-tak czy siak-musisz zdac sie na siebie.PAMIETAJ TYLKO,ZE NIE ZAWSZE UDA CI SIE PRZECIWNIKA CELNIE UDERZYC-TO ZALEZY OD PRZYPADKU...no i kto pierwszy ten lepszy....

PREZES-mafia.suple.hardcor.pl

***SFD "JIU-JITSU" TEAM***
.."Y"STRINGI GÓRĄ!!!"Y"..
POWIEDZCIE CHLOPCY CO WY W NAS WIDZICIE:"hej suczki...znamy wasze sztuczki.."
***LUBIE BULKA***

______________________________
PREZES-mafia.suple.hardcor.pl
***LUBIE BULKA***
***SFD "JIU-JITSU" TEAM***
*żona Karoola,dzieciata *
<--sk-ce-->był tak kochany,ze dzieki niemu mozecie ogladac MOJE foto gallery str.170-177
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
Sfn to nie jest moje zdjecie, tylko jednego z moich ulubionych zawodnikow - Murilo Bustamante.

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6401
Witam,

AGA!!! Jako prezesowi nalezy Ci sie wiekszy Avatar!!! Wieeelki! Coby wiecej..

nie ma tego dobrego, co by sie zle nie skonczylo
pozdr,
TM

nie ma tego dobrego, co by sie zle nie skonczylo

pozdr,
TM

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Minotauro w Polsce...

Następny temat

rzecz o zapasach...

WHEY premium