SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia wojtka

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295
ale mialem przerwe dwu miesieczna i schudlem jakies 20kg

moze pomyliles sie o jedno zero ?

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 302 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3382
powaznie tak mi zeszlo bo w sumie prawie nic nie jadlem tylko praca i praca.Ale musze takze popracowac nad dieta ktorej braki wychodzą.

Ciągła walka o masę.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3211
Widac ze na sucho cwiczysz i nie jest zle masz soga
Rychu__ mzoe w koncu pokazesz swoje zdjecia skoro tak latwo ci krytykowac innych...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 460 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9386
krytyka krytyka tu nie chodzi o wyglad sylwetki tylko o 20 kg w ciagu 2 miechow...

pozatym jezeli ktos nie chce byc krytykowany to po co umieszcza zdjecia do oceny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3211
no spoko ale nie pierwszej osobie on pisze jak na (np tutaj) 2 lata to... skoro jestes takim specjalistom to pokaz sie sam a nie kazdemu piszesz to samo nie popierajac tego zadna wiedza;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295
Jakiej tu potrzeba wiedzy, poprostu wiem jak mozna wygladac przez dwa lata normalnych treningow... o koks pytam z powodu duzych spadkow a i dlaczego mam pokazywac swoje zdjecia ? Uwazam ze jestem jeszzce zamaly zeby sie pokazac... wiec nie chce krytyki innych bo mam swoja...

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 939
jak dla mnie to slabo wygladasz ...ani dobrej masy ani rzezby ..
zeby chociaz jedno bylo .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3211
Po pierwsze powinny byc rady w stylu tu brakuje tu za duzo bf zbyt wysoki itd... a nie jak czytam twoje teksty to ciagle jak na 2 lata to slabo albo jak na 3 lata to slabo i tak ciagle zamiast mu poradzic co powinien dalej robic aby nie bylo slabo...
Poza tym dobrze wiedziec kto sie wypowiada nie jak jakis suchar bedzie pisal slabo jak na tyle treningu a sam ma podobny staz i wyglada nie lepiej przemysl to:)
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 302 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3382

Ciągła walka o masę.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

6 miesiecy treningu - nowe foto str. 6

Następny temat

Ja.. Prosze o komentarze

WHEY premium