SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia kumpla do oceny :-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 114 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6349
Przy takim wzroscie trudno o dobre proporcje dlatego koleszka musi jeszcze troche popracowac a tak na marginesie jak na ten wiek to jest naprawde dobrze . Mam nadzieje ze ta masa nie jest robiona na szprycy . Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4188
redukcja redkucja redukcja .............. x100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
tlusto, tragedia jak by zaczol redukowac to by pewnie z niego 80kg zostalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1704
Bleee, chyba żarł pasze dla świń
Jak dla mnie to tragedia, tłusto strasznie, a mięśnia tam mało widać, a co do wymiarów to nie mam zdania, może i ma te 48, bo jest wysoki, a pozatym po zdjęciach ciężko ocenić kogoś wymiary..

...Cel Chce W Realia Zmienić, Wszyscy Przeciwko Mnie, Czujcie Się Zagrożeni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9710
Hmmm, w wymiary można uwierzyć, bo źle zrobiono zdjęcia, jakoś mało profesjonalnie. Fakt faktem - tłusto. Spojrz na moje zdjęcie z profilu - mam 195 cm i waze 101 kg więć powiedzmy w normie. Rękę mam 43 i zobacz na zdjęciu jak to wygląda, aż boje sie pomyśleć jak wyglądałoby 48. Nie wymiar jest najważniejszy ale jak to wygląda! Pozdro dla kolegi, bo wiem jak to jest przy tym wzroście.

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
'Kurffa, za***iscie mi jego klatka przypomina piersi mojej byłej, besskituu' sog za to hehe

sylwetka 'osiedlowa'
48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4188
q77 wow to jak wygladała ta twoja BYła oO ??:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 427 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13145
q77 dostajesz SoG'a za text :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nieeeeeee to nie ja napsalem, tylko odsylam was na 1 strone, dalem to przecierz jako cytat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2506 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26492

CEL CYKLU: wypchnąc na klatke ponad 120kg i powiekszyc sie wyglądowo....ło ku..waLOL

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocencie 16 lat

Następny temat

oceńcie plzz

WHEY premium