SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia Winstrolu Depot

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Co z tego że nie produkuje się od kilku lat,jak są spotykane na czarnym rynku.Zastanówcie się co piszecie i nie komentujcie!

Grzegorz :)
Jak powiedział jeden paker : "w życiu trzeba być twardym , a nie miętkim ".

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
Wielkie SOGI za fotki,właśnie mam połowe towaru z innego żródła ,a drugą z innego i chyba zaklikam do Ciebie Pio na GG

"Człowiek musi coś traktować poważnie, jeśli chce mieć jakąś rozrywkę w życiu."

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
leonstar jesli sa spotykane te stare wersje na czarnym rynku to raczej bardzo ciezko jest na nie trafic. Smiem sadzic ze 99% ludzi trafia na towar z nowszego "wypustu" Ale nie ma nad czym tu sie rozczulac ,jak chesz to wrzucaj fotki innych forma stanazolu. Tylko dobrze by bylo gdybys opisal czym odroznic fake od org I zachecam rowniez do tego innych .

Pozdrawiam!

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 12147 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 206608
Piszcie przy tych starych że nie są już produkowane, i będzie ok.

Zapraszam na SFD w sieci IRC: #sfd - instrukcja jak wejść: http://www.area51.pl/irc/
Najaktywniejsi na kanale: http://www.6irc.net/~bosman/
Szeryf w miasteczku "Komputery", zawodowy detektyw na SFD
Lame_Hunters.Sq
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
anferny to zapraszam na GG (893329).
TJM dobrze prawisz ,tak bedzie trzeba zrobic.

Pozdrawiam!

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2065
UUUF, jak zacząłem czytac artykół, to sie speniałem jak nic, bo miałem w ręku winko i patrze a napis Winstrol Depot jest mały, mówie h.j zbity mam lewizna, juz sie zaczynam martwić, czytam dalej i... W w fiolce wypatrzyłem druta :) i się strasznie ucieszyłem. Te forum to piękna sprawa można podzielić się wiedzą z innymi rozwiać wszelkie nie jasości.
Dał bym Sogi, ale naprawde niewiem jak to zrobić ) (nie śmiejcie się)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nacisnij (np. PIO) w lewym dolnym rogu "znawca w dziale" i juz bedzie mial soga.Apropo dałem ci soga Pio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
Witam!
No widze ze moj post sie komus przydal ,chyba nie na marne poszedl ten czas spedzony przy kamerce :). Mazepa THX.


:) Pozdrawiam ! :)

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
niestety nie mam aparatu cyfrowego a nurtuje mnie takie pytanie
znalazlem ampulke po starym strzale i wyglada ona nastepujaco

druk jest rzeczywiscie jasnobrazowy, ale wyrazniejszy niz na tym zdjeciu
na dole jest napisane 'Lote S023 Cad.05/2007' i to cala roznica pomiedzy tymi zdjeciami
obecnosci drucika nie stwierdzono

nie zdziwiloby mnie nic, bo wszystko wskazuje na to, ze jest to podrobka
poza dwoma rzeczami

dzialanie bylo odczuwalne tak samo jak przy winstrolu z ip - wzialem jedynie dwa strzaly przed zawodami
towar jest kupowany z pewnego zrodla i o kazdej podrobce jestem informowany niezaleznie od tego czy chce cokolwiek kupic

bede bardzo wdzieczny za wszystkie sugestie



jezeli gora nie chce przyjsc do mahometa, to niech gora *******la

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
Czyli wyglada na to ze byla to dobra podrobka :) byc moze byl w niej stanazolol ,ale napewno nie byl produkowany przez ZAMBON. Poniewaz KAZDA ampulka z Zambon'u ma ten charakterystyczny drucik biegnacy wzdluz ampulki ... zostaje jednak pytanie co to jest ... jedyne rozwiazanie to danie do analizy ... to wyjasni wszystko ,powiem ze ja tez spotkalem sie z takim "winkiem" bez drucika i rowniez dzialalo.

:) Pozdrawiam ! :)

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METANABOL + OVOPOL JAk BRAĆ

Następny temat

Oxandrolone czy Anavar?

WHEY premium