SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zblokowana przysadka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2384

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

84

Wzrost

179

Obwód ramienia

45

Obwód klatki

115

Obwód uda

67

Obwód talii

77

Staż na siłowni

5lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

jest dopieta na ostatni guzik

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

ostatni od lipca teść enan 750 cały czas. 1-8 bold 500 9-16 deca 500 17-24 bold 20-24Masteron Cykl skonczyłem odpuszczając wszystkie środki a z tesciem na ostatni tydz zszedłem do 250

Cel cyklu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

zawody

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

ok 10%

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

ekto

PPM (podstawowa przemiana materii)

zblokowany

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1999
Witam.
zakonczyłem 3 dni temu odblok po cyklu który opisałem w ankiecie.odblok to
HCG 5000/3 co 2 dni przez 16 dni
Clomid codzienie 1tab codziennie przez 30 dni
tamoxifen 1tab codziennie przez 30 dni
Czuje sie fatalnie a moje libido jest bliskie zero ,wiec zrobiłem badania dziś rano.
Teraz wiem, że zeby to naprawić musze ponowić odblok ,lub wejść jeszcze raz na bombe. Jednak robiac jeszcze jeden odblok nie zdąze z przygotowaniami na sezon jesienny a to moj ostatni rok juniorski.
Dlatego mam pytanie do was panowie. Czy bardzo utrudnie sobie przyszły odblok i bede siał pustoszenie w organizmie wchodzac znowu na on? Czy jednak sobie odpuscici doprowadzić organizm do ładu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedy poszedł ostatni test i po ilu diach od niego poszło hcg? Po pół roku na cyklu dałeś za mało hcg i mało sermów. Podczas cyklu szło gdzieś hcg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1999
2 tyg po ostatnim strzale cypio poszło hcg. I nie nie używałem hcg podczas cyklu.
Czyli jak to najlepiej naprawić w obecnej chwili?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94935 Napisanych postów 364920 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670464
Pct nie udane
Wskakuj na cykl a później konkretne pct bo masz bloka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Poerwsza sprawa to estrogen bardzo nisko, drugie to kortyzol z rana norma ,jest u Ciebie ponad dwa razy przekroczona. Prolaktyna i progesteron na szczęście w normie, szczególnie ten drugi hormon byłby trudny do zbicia.
LH i FSH bardzo nisko.

Co do odbloku nie udanego zacznijmy od tego że spiepszyłeś sam cykl odblok niekoniecznie , chodzi mi głównie o tą fazę, 1-8 bold 500 9-16 deca 500 17-24 bold , po co zastąpiłeś bolda , deką, nie rozumiem.
Druga sprawa , wygląda na to że podczas cyklu nie użyłeś hcg, wbijając jak piszesz 5000iu eod co nie jest najlepszym pomysłem przez 16dni bo hcg też blokuje szczególnie w dużych dozach czyli powinneś mocno podbić, e-2 które masz drastycznie nisko , są dwa wytłumaczenia, albo miałeś lewe niewłaściwie przechowywane hcg sytuacja bardziej prawdopodobna, albo lewy clomid po nolvie dodatkowo , powinno wystąpić tzw odbicie estrogenowe, czego nie widać po wynikach.
Napewno kluczowe , jest wyrównanie poziomu estrogenu, oraz obniżenie, kortyzolu.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1999
Hcg robiłem co 2 dni 1/3 ampułki ,dlatego napisałem 5000/3
Z tym przejściem z bolda na dece to tak mu polecił jeden z czołowych polskich zawodników.
Czyli co robić w kierunku unormowania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3798 Napisanych postów 18484 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205715
Masz w planie teraz jakis cykl czy chcesz byc dluzszy czas off?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1999
Chciałem wejść na cykl masowy i szykować się na MPJ w październiku. Ale jak zniszczy to za bardzo moje zdrowie to odpuszczę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3798 Napisanych postów 18484 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205715
Jesli masz zamiar wejsc na towar to nie bawilbym sie teraz na regulowanie hormonow - bo cykl i tak bedzie powodowal bloka

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1999
No właśnie tu mam cały problem. Czy zająć się zdrowiem i odpuścić zawody czy wejść na cykl ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3798 Napisanych postów 18484 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205715
To juz Twoja decyzja nikt jej za Ciebie nie podejmie.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak miejsca na iniekcje

Następny temat

Zielont mocz i kal?

WHEY premium