SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaufac dobrym radom

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6
Witam, chciałbym się was poradzić w kwestii aminokwasów bcaa. Mianowicie od dłuższego czasu jestem zaprawiony w boju lecz w kwestii suplementacji jestem blady ponieważ moja jedyna styczność z suplementami to do tej pory było carbo. Pytanie do was brzmi następująco: Jakie aminokwasy moglibyście polecić z własnej autopsji lub wiarygodnego źródła. Treningi są mieszane, boks przeplatany z ćwiczeniami siłowymi jak drążek, pompki i inne ćwiczenia z wykorzystaniem własnej masy ciała oraz nieregularne lecz częste treningi biegowe. Liczę na konkretne odpowiedzi i waszą pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6
Czytajac opinie tej alaniny moge powiedziec, ze wlasnie o to mi chodzilo, tego szukam!

Na pierwszym miejscu postawilem na regeneracje miesni ale to tez z pewnoscia przyda sie by dac z siebie 110 % na treningach\

Dzieki wszystkim za rady :)

Zmieniony przez - SongoSongo w dniu 2015-05-05 20:51:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 779 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3988
Jak na moje to Ci to bcaa niepotrzebne. Masz dietę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6
Przy codziennych treningach, niekiedy dwóch dziennie wydaję mi się, że potrzebuje czegoś co pomoże w regeneracji mięśni. Ścisłej diety nie trzymam. Jem 5 posiłków dziennie, o podobnych godzinach, unikam słodyczy, codziennie pochłaniam piersi z kurczaka, ciemne pieczywo, ryże wydaje mi się, że moje odżywianie jest w porządku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4550 Napisanych postów 35818 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263265
Hi Tec BCAA Powder

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
BCAA z Activlaba badz Ostrovii wychodzi bardzo dobrze w stosunku jakosc/cena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6
A jesli cena zbytnio nie gra roli? cos z najwyzszej polki? Oczywiscie nie zawsze najdrozsze rowna sie najlepsze ale czesto tak bywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4550 Napisanych postów 35818 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263265
tak jak Ci napisałem , berz śmiało Hi Tec BCAA powder

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6
W takim razie zaufam twojemu statusowi specjalisty i zakupie hi teca A czy warto tez zakupic glutamine?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4550 Napisanych postów 35818 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263265
Nie, glutamine ospusc

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6
Czym jeszcze moglbym wspomoc swoja suplementacje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 434
jak juz pisac o aminokwasach z tej naprawde najwyzszej polki to moim zdaniem niema nic lepszego niz to.
https://sklep.sfd.pl/Controlled_Labs_Purple_Wraath-opis1579.html
jak nienarzekasz na kase kup i sam sie przekonaj ;).jesli koszty sa ograniczone to polecam bcaa xtra z activ lab

Zmieniony przez - Mefiisto93 w dniu 2015-05-04 18:08:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacze [fat burners] a choroby serca (tachykardia zatokowa)

Następny temat

odzywki

WHEY premium