SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zastrzyki w biceps pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7
witam mam prośbę i to dużą moglibyście mi wyjaśnić krok po kroku jak robic zastrzyki w biceps co ile jaka igłą i gdzie kupić wszystko co jest do tego potrzebne ? jestem nie ogarniety w tym dziale ale chce takie coś zrobić prosiłbym nie pisac odp typu idz na silownie to szkodzi czy cos bo ja to wiem ale chce to zrobić
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Skoro zaczynasz to dlaczego chcesz walić po bicepsach? Prościej i bezpieczniej jest w pośladki albo uda.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7
ale chodzi o szybki przyrost bica w miesiac ewentualnie dwa chce mieć już widoczny efekt kolega ze szkoly walił zastrzyki z ręki 23 cm w 3 mies na zastrzykach zrobił 35 i teraz inaczej wyglada sporo inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
saa nie działają miejscowo,tak więc to bzdura

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7
moglibyście mi wytlumaczyc jak powiekszyc ten biceps w znacznym stopniu w jakis miesiac ;)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
nie da się trening,dieta nic nowego nie wymyslisz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7
slyszalem juz ze nic sie nie da wymyslic a jednak po cos sa te zastrzyki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
na pewno nie po to by powiększyć biceps

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7
no to tego nie rozumiem widzialem filmiki jak koles cos wstrzykuje w biceps i momentalnie jest wiekszy o 2 cm ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
jak by tak było to ja po prawie 20 latach wbijania saa w posladki powinienem mieć mięsnia pośladkowe wielkości piłek lekarskich

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Tylko synthol Cię ratuje

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gino

Następny temat

kawa

WHEY premium