SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zarabianie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80
Tak zarobilem, czas wyplaty pieniedzy wynosi okolo miesiąca ale programy ,w które się bawie są wypłacalne gdyż:
-sprawdzilem to osobiście
-kumple z Anglii tez nie mieli problemow z wyplatami
-w internecie mozna znalezc wiele komentarzy Polaków, że pieniądze są wypłacane.

Szczerze mówiąc o google adsense nie slyszalem:) A w Allegro wiem ze mozna zarabiac namawiajac ludzi do zalozenia konta:) Widze ze czytasz i orientujesz sie troche w tym temacie i zapewne wiesz ze jest mnóstwo firm nie wyplacalnych, czesc z nich mozna od razu rozpoznac a czesc trzeba sprawdzic i ja to zrobilem poswiecajac sporo czasu na to.

Zmieniony przez - hotdog1990 w dniu 2009-12-06 13:00:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2755
Coś gościu unikasz odpowiedzi na temat tego tak jak Gibson69 napisał :zarobiłeś coś Ty na tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
chcialm powiedziec ze konstrukcja tego systemu zarabiana jest identyczna jak tzw. zabroniony "system argentynski" - piramidalny czyli ,na dole piramidy ludzie zarabiaja kase dla tych z gory itd a pardziwe zyski ma ten kto jest na jej szczycie, natomist tym na dole piramidy mowi sie aby werbowali nastepnych ktorzy beda pod nimi itd bez konca ,czyli piramidalny system nie rozwija sie w gore tylko w dol zwiekszajac liczne pracownikow

ja rozniesz szanuje wsze wypowiedzi panowie ,forum jest do rozmowy wiec to czynie , pzdr



Zmieniony przez - barjur2 w dniu 2009-12-06 13:06:13

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie zarobił bo to najwyklejszy na swiecie wał. by wyrobic limit musialby pewnie ogladac te reklamy okolo 5 lat, za co finalnie i tak dostalby $20, a wczesniej firma (a w zasadzie strona i prosty pogramik) zdazylaby zwinac manatki 15 razy.

nikt wam za darmo hajsu nie da, za zadne klikanie, ogladanie, czytanie maili, wirtualne przyciaganie, to wszystko bujdy na resorach - chcesz zarobic hajs idz do pracy a nie omamiaj tutaj ludzi jakimis smiesznymi programami.

google ad sense, allegro, ebay, bannery bukmacherskie itd - to sa programy dla ludzi ktorzy maja popularne serwisy, na tym faktycznie mozna zarabiac, ale trzeba miec serwis z ktorego korzysta bardzo duzo osob, i jakis tam procent kliknie w reklame / zarejestruje sie. wszystko inne typu tego co podal kolega ktory zalozyl temat to ŚCIEMA i rolowanie naiwniaków!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80
Gibacz napisałem wyrażnie w pierwszych słowach że zarobilem, przeczytaj jeszcze raz moja odpowiedz i przyznasz mi racje:) Jest to system piramidalny ale na innej zasadzie niz podal kolega. Postaram sie wam to bardzo obrazowo wyjasnic.

Szef(ja)-polecony 1rzedu nazwijmy go John(mam 30% od jego zarobkow)jednoczesnie moj polecony 1 rzedu jest szefem dla siebie- polecony 2 rzedu czyli polecony przez mojego poleconego 1 rzedu(mam 20% od jego zyskow) ALE ZAZNACZAM ZE TEN POLECONY STAJE SIE POLECONYM 1 RZEDU DLA OSOBY KTORA GO ZWERBOWALA CZYLI Johna i on ma 30% od zarobkow tego poleconego 2 rzedu itd az do 3 poziomów a czasem do wiekszej liczby. Oczywiscie ta osoba nizej nie traci nic bo ja nie zgarniam jej pieniedzy tylko bonusowe z puli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
SYSTEM PIRAMIDALNY jest zawsze taki sam i JEST PRAWNIE ZABRONIONY, polega to na tym aby nabic naiwniakow w butelke

p.s. do autara : http://www.13k.pl/-/sugestia.php
p.s.2 BAN dla autora za probe oszustwa na userach forum

Zmieniony przez - barjur2 w dniu 2009-12-06 13:49:38

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80
Bajur o ile wiem pomówienie jest w tym kraju karalne a Ty właśnie to robisz rozpowszechniajac fałszywe informacje na moj temat mowiac ze jestem oszustem. Zaraz znajde link i pokaze Ci jak dziala system:)

http://www.eurobarre.com.pl/index.php?id=ei

Na dole masz piramidke rozrysowana i pamietaj ze Ty dla siebie zawsze jestes na szczycie nie zaleznie przez kogo zostales zwerbowany.

Zmieniony przez - hotdog1990 w dniu 2009-12-06 14:36:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 579 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58291
zgadzam sie z Poiuy20, wiekszosc tych firm to pic na wode a jak juz ktoras jest wyplacalna to powodzenia w zbieraniu 10 euro za pol roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 579 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58291
"warto nadmienić, że eurobarre zakazał Polakom rejestracji i używania barra. A użytkownicy czekają już niespełna rok na wypłaty i doczekać się nie mogą." cytat z pewnego infa, wiec nie rob ludzi w konia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80
Oczywiście, że wiekszosc firm to pic na wode i pisalem to juz wczesniej. Kłania się czytanie ze zrozumieniem:) Firmy w ktorych ja zarabiam sa jednak wyplacalne(o nie najelepszych stawkach na rynku ale wyplacalne a to sie liczy). No i w praktyce to tak wyglada ze zbieramy te 15 Euro przez okolo 4-5 miesiecy ale mamy 3 takie programy wiec mamy po 4-5 miesiacach 45 Euro. To jest malo i dlatego tworzy sie siatki poleconych aby zwiekszyc te zarobki i ja chce was w to wciagnac a wy bedziecie wciagac koleinych ludzi aby i oni dla was pracowali i wtedy te 45 Euro wyciaga sie w miesiac, a chyba nikt nie pogardzi takimi pieniedzmy za nic nie robienie...


Panie Leon nie polecam Eurobarra bo wiem ze nie wyplacaja Polakom:) Myslisz ze polecalbym program,w ktorym pozniej sam nie dostalbym wyplaty??

Zmieniony przez - hotdog1990 w dniu 2009-12-06 14:42:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w pisaniu pracy licencjackiej

Następny temat

Blender-dobry wybor?

WHEY premium