SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zanik mięśni brzucha O.o

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
Najpierw chcialem sie ze wszystkimi przywitac, to moj pierwszy post na forum. Jezeli mozna, to chcialem podziekowac mamie, tacie i dziadkowi - bez was by mnie tu dzisiaj nie bylo.

A teraz do rzeczy. Gruuubo ponad miesiac temu zaczalem a6w. Robilem grzecznie, codziennie, jak trzeba az 2,5 tygodnia temu musialem przerwac - po prostu nie wyrabialem sie z tym, dosc powiedziec ze mialem baardzo intensywne 2 tygodnie. Niemniej przerwalem na bodajze 20 powtorzeniach, czyli blisko konca, zadowalajacy efekt osiagnalem (czyt. nie za mocno, ale jednak calkiem calkiem zarysowane miesnie na brzuszku).

Problem pojawil sie ostatnio, mianowicie zauwazylem ze... no juz nie zauwazam tych swoich och ach miesni, co gorsza jak przeciagne raczka po moim już-nie-tak-sexi brzuszku to tez mniej je "wyczuwam" Nie no, rozumiem ze miesnie trzeba ogolnie rzecz biorac cwiczyc, bo po jakims czasie robi sie z nich bleeee, ale zeby mi od razu po 2,5 tygodnia znikaly efekty nie tak znowu latwej a6w? Wiec tu sie pojawia pytanie, na ktore jak dotad nie udalo mi sie odpowiedziec samemu i z ktorym przychodze do was - WTF?!

Pierwsza mysl byla taka, ze sie nie czwiczylo 2 tygodnie to i brzuszek sie otluscil, i pupa. Ale ani przez ten czas nie przytylem (nawet schudlem), a zarowno przed ta przerwa, jak i po niej biegam, i to naprawde duuuuzo (ok. 15km, co drugi dzien), wiec wersja z otluszczeniem jakos do mnie nie przemawia.

Ogolnie rzecz biorac, to jestem w stanie zrobic ja od nowa (chciaz wolalbym cos intensywniejszego a krotszego, a6w w pozniejszych dniach jest choooooooolernie nudna), tylko moglby mi ktos zdradzic, jak uniknac takiej sytuacji jak teraz?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3232
musiales nie doczytac na koncu planu zawsze pisze zeby utrzymac efekty trxzeba cwiczy co dwa dni ktorys tam dzien nie pamietam juz

Jak pomoglem nie badź żur daj sog'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7530
Nic dziwnego że po tym jak przestales katować swój brzuch nedznym6 weidera zaryk kaloryfera zanikl :) To nie jest tak ze jak cos osiagniesz to to zostanie z Toba na zawsze :) Co do treningu brzucha kazdy Ci poleci ABS 2 wiec sobie poczytaj o nim a na pewno Ci sie spodoba :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3232
ale on chce cos szybko a abs 9 miechow o ile sie nie myle

Jak pomoglem nie badź żur daj sog'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3232
nie dziw sie ze 2 i pol tygodnia ci zniklo bo to naprawde duzo a bieganie ci nic nie da jak nie masz diety

Jak pomoglem nie badź żur daj sog'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7530
Po 1 nie pisze że chce szybko Po 2 pisze że chce coś nowego Po 3 Abs jest zdecydowanie lepszy od A6W Po 4 zacznij wiecej czytac :) bo abs nie trwa 9 miesiecy ... omg Po 5 ćwicząc ABS ju po krotkim czasie widac efekty i nie trzeba 9 miechów czekac na efekty jak masz głupoty pisac to lepiej wyłącz kompa :)

PS. Od kiedy bieganie nic nie daje ?? pomysl zanim cos napiszesz :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko?????

Następny temat

FBW dla poczatkujacego wielka prośba

WHEY premium