SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaniedbany...,( brak) odbloku, proszę o pomoc...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1195

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

36

Waga

104

Wzrost

185

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Od 12 lat na siłowni, z przerwami, bo różnie w życiu bywa.

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Metanabol + testosteron

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Rok temu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Tycia

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Rzadkie owłosienie na głowie. Resztą Ciała ( klata + plecy) jakbym się zapuścił to jak niedźwiedź.

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 38
Witam wszystkich, i na wstępie dziękuję za jakikolwiek odzew i pomoc.

Po ostatnim cyklu matanabol + testosteron prolongatum, który skończyłem rok temu, nie zrobiłem odbloku. Wiem że, większość pomyśli że jestem głupi i nieodpowiedzialny, ale życie piszę różne scenariusze.
Do rzeczy.
Pojawiły się problemy z erekcja, a raczej z jej utrzymaniem. Chęci są cały czas, nie spadło mi zainteresowanie kobietami, energia życiowa na wysokim poziomie, nocne i poranne wzwody są,( nie tak często jak miałem 18 lat, ale są), nadmiernie że mam wspaniałą, piękną kobietę, która mnie niesamowicie kręci. Byłem u urologa, zrobiłem badania, powiedział że wszystko w normie tylko testosteron niski. Jego recepta na dolegliwość przepisał mi testosteron w żelu, oraz tabletki maxigra, i powiedział że spokojnie to wróci.. Maxigry nawet nie wykupiłem, bo wiem że to jest chwilowe rozwiązanie a takowe mnie nie interesuje.
I teraz stosuje żel od miesiąca, codziennie rano się smaruje, do tego ( wziąłem sprawy w swoje ręce) aplikuje codziennie rano kompleks witamin, magnez, omega 3, przed snem magnez o cynk. Wczoraj zrobiłem badania ( wyniki w załączeniu). Mam się teraz umówić na wizytę powtórna do urologa, ale dla mnie jego kompetencje soe skończyły i mi nie pomoże.


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699310
To że rok temu zrobiłeś cykl bez odbloku to już teraz jest nieistotne. Niestety nie wszyscy mają testosteron w górnej granicy normy. Już masz swoje lata więc może tak być że niestety ale będziesz musiał się wspomagać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
Test leży ale estro masz uwalone poniżej wykrywalności i tu jest problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699310
Brałeś jakies środki tzw boostery testosteronu ?
Urolog tutaj nic nie pomoże , jak już to kumaty endokrynolog / androlog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 38
Flex, zdaje sobie z tego sprawę, ale chce spróbować wszystkich możliwych sposobów. Zastanawia mnie Fakt, że po miesiącu stosowania żelu z testosteronem, nic się nie podniósł, mam tak samo niski poziom jak na wynikach przed kuracją...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 38
Jak podnieść estro? Nadmienie że przed tym cyklem miałem bogate życie erotyczne. Żadnych bohaterów testosteronu nie brałem. Gdzie znaleźć kumatego endokrynologa/androloga, bo ja nie mam pojęcia gdzie takiego znaleźć. U mnie w mieście brak dobrych lekarzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
Bo tym żelem nic nie ugrasz
A ten lekarz to bałwan skoro nie widzi uwalonego E2 i że to jeden z głównych czynników jest a tylko patrzy na testosteron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 38
Lekarza wynalazła mi kobieta, podobno dobry, ale tak jak mówię po wizycie i jego diagnozie, stwierdziłem że nie jest mi w stanie pomóc. Niestety kobieta jak kobieta, zj**ała mnie że nie jestem lekarzem i że on wie lepiej. Prośba do was czy macie do polecenia jakiegoś dobrego endokrynologa/androloga? Ewentualnie jakieś pomysły na szybko jak podnieść estro? Sprawa wygląda tak że pracuje za granicą, muszę za tydzień wyjechać i wrócę za miesiąc. W tydzień, Raczej nie znajdę na szybko dobrego lekarza, ale jak znacie jakiś sposób, co by mogło poprawić estro, spróbowałbym i akurat jak wrócę powtórzyłby mnie badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 38
Lodzianin, czyli co nie zawracać sobie głowy żelem, bo mi się kończy na dniach, i zastanawiam się czy warto dalej tracić kasę jak to nic nie da ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699310
Nie warto sobie zawracać . Lepiej niech ci doktor przepisze prolke to estro również powinno się podnieść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
Dokładnie tutaj na tą chwilę syntetyk ratuje sprawę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinia hgh imperial

Wiecej