SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamiast chudnąc grubnę.. czy to normalne?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188
Od 5 miechów chodze na siłownie i przez ten okres nie powiem troche mi urosły mieśnie - przede wszystkim barki, biceps, klatka piersiowa ale cóz z tego skoro stałem sie bardziej misiakowaty. Chodze na siłownie 4 razy w tygodniu. Mam plan treningowy i nie wiem co sie dzieje poniewaz przybyło mi w sumie 8 kg przez te 5 miesiecy no i troche w pasie. Czy to normlane? Stosuje ale dopiero od tygodnia diete :( ustalał ja trener)
1 śniadanie:

2 całe jajka + 2 białka
około 80 g chudej wędliny
1 duży pomidor
2 bułki pełnoziarniste


2 śniadanie

ser biały 3%
jabłko
2 bułki pełnoziarniste

Obiad
Pierś z kurczaka duszona około 150 g
Ryz ciemny
Warzywa duszone lub na parze
( wszystko co jem na oliwie z 1 tłoczenia)


Po treningowo
Maślanka 400 ml
Ciastka pełnoziarniste około 4 sztuk


Przed snem :

Tuńczyk w sosie własnym z warzywami


I jeszcze jedno moze ktos wie gdzie znalsc na forum cos na temat spalania tłuszczu?


Dziekuje za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zła dieta, poczytaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Przyrost masy ciala spowodowany jest tym że dostarczasz więcej energii niż wydatkujesz.

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188
W takim razie jezeli ta dieta jest zła i jezeli energi mniej uwaniam co mam robic??Mzoe ktos poda mi czemu ta dieta jest zła i jak najpiej cwiczyc....Sam zasadniczo w tym wszystkim sie douczam a chialbym osiagac efekty zamierzone nie odwrtone.....z góry dziekuje za pomoc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Przede wszytskim powinieneś wyliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne.
Tutaj masz szereg artykułów które napewno będą Ci bardzo pomocne
https://www.sfd.pl/Przydatne_linki_dla_odchudzajacych_sie...-t313254.html 

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2 całe jajka + 2 białka
około 80 g chudej wędliny Wędlinę wywal
1 duży pomidor
2 bułki pełnoziarniste Bułki ziarniste zastąp płatkami owsianymi


2 śniadanie
ser biały 3%
jabłko
2 bułki pełnoziarniste
Pieczywa unikaj, jeśli jest to możliwe zamień na coś

Obiad
Pierś z kurczaka duszona około 150 g Bez skóry
Ryz ciemny
Warzywa duszone lub na parze
( wszystko co jem na oliwie z 1 tłoczenia)


Po treningowo
Maślanka 400 ml Potrneingowy to białko + węgle, ryż/kasza/ziemniaki + chude mięso/ser biały/jajka
Ciastka pełnoziarniste około 4 sztuk Słodycze i inne syfy wywal


Przed snem :
Tuńczyk w sosie własnym z warzywami
Na noc samo białko + ew. troche tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6181
Dieta troszkę dziwna , imo 1 śniadanie może być , w drugim wywal jablko o ser bialy i wrzuc np serek wiejscki. Obiad jest ok , nierozumiem poco po treeningu maslana i ciastka pelno zarniste , wyzuc to i daj np owsianke mozesz zjesc nia np z kurakiem. Kolacja dobra. Tłuszcz spalasz gdy nastawiasz sie na wiecej powtorzen. Imo optymalna ilosc powtorzen taka ktora pozwoli zwiekszyc sile i mase miesnia a takze go wyrzezbic jest po 12. Jak ci bardzo zalezy mozesz kupic jakis spalacz tluszczuu np l-karintyna i hmb , albo dozuc aeroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188
W takim razie spróbuje sobie takie cos wyliczyc i mzoe mi to cos da bo jak na razie to zaczynam klnac ze poszedlem na silke aby lepiej wygladac i to fakt z dieciaka stalem sie facetem ale kurna mac kosztem nowcyh ciuchów bo w pasie sie nie zapinam...No a dieta podobno jest w okolo 60% wazna w treningu.........
dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188
Co do pieczywa to z tego co przeczytalem to mozna zastapic waflami ryżowymi.....hmmm a co do tego przed snem to co chyba w tym przypadku lepsza bedzie wlasnie maslanka.........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
jak tyjesz to bilans kaloryczny dodatni więcej ruchu

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do maślanki możesz otręby pszenne dorzucić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

176cm/92kg, działamy. pomocy [poprawny temat]

Następny temat

178/79 redukcja ? sam nie wiem.

WHEY premium