SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam od nowa

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1481
Dzien 3/90
Plecy / Biceps

1.Deadlift- 15X12kg/ 12X16kg/8X12kg/8X6kg

2A dumbell pull-over 15X6kg/12X6kg/8X6kg/8X4kg
2B Pull up ( z tasma)3 sety po 10

3A Bar row- 15X6kg / 12 X12kg / 8X12kg
3B One Arm row- prawa/lewa 15X6kg / 12X6kg / 8 X 8kg ( ciezko!)
3CReverse Fly 15X 2kg na reke/ 12 X 2kg/ 8X 3kg

4. Close Grip Chin Up 12 reps/ 12/14 ( 30 sekund kazdy)
5. Seated Bicep Curl 15X3kg / 12 X3kg / 8 X6kg/ 8 X3kg
6. 1,1,2 Hammer Curl- 15X3kg kazdy / 12X2kg/ 8 X 3kg- mocne !
7. Neutral Bar Curl 15X 3kg kazdy / 12 X3kg/ 8X3kg/ 8 X 3kg ( brak ciezarkow 4/5kg a 6kg zdecydowanie za ciezkie na reke :(
8. Airplane cobre - 3 X 30 sekund okolo 12 kazdy

+ 25 min Cardio Circuit

No niestety, brak ciezarkow!!! jutro wracam na silownie. Nie ma sensu bladzic.
Dieta: rzucilam sie na wolowine, zjadlam ja na dwa razy, 2 lata prawie nie jadlam. Jablek chyba tez dawno nie widzialam. jutro bedzie lepiej.

Mam pytanie: jak to jest z tym mlekiem?Mozna / nie mozna? na kursie instruktora jednak go zalecaja.

Czy pomoglybyscie mi ustalic diete? Czy rozklad 120 B/ 150 Wegli/ 70 T jest ok? Mam jeszcze sporo do spalenia




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1481
Dzien 4/ 90

mialo byc Cardio Beast z programu, ale zostalam przy mojej 1.5 godziny lekcji tworzenia cardio w szkole, co nawet momentami bylo ciezko. Uznaje to za lekki trening Cardio.
Dieta: nie liczylam bo bylam zabiegana , ale mysle ze w formie:

SN: 50 gram owsianki, 20 migdaly, mleko 1.5%
w pracy: kromka chleba z ziarnami, moze z 15 gram sera zoltego, 2 plasterki szynki bez tluszczu, wingorna
pozniej lunch: salatka z kurczakiem grilowanym + troche parmezanu
obiad: 3 jajka, 50 gram indyka, 50 gram makaronu
przed szkola- kurczak na sprobe bo gotowalam na jutro z 200 gram )jablko
teraz: jablko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241
Z mlekiem sprawa jest mocno dyskusyjna :) chodzi przede wszystkim o to, że nie trawimy zawartej w nim kazeiny - warto zwrócić uwagę, że człowiek jest jedynym ssakiem, który pije mleko będąc dorosłym. Mówi się o dużej zawartości wapnia w mleku, ale porównywalna jego zawartość mają chociażby orzechy, buraki, czy marchew. Pytanie, czy masz jakieś dolegliwości żołądkowe po jego spożyciu? Ja niestety nie wyobrażam sobie kawy bez mleka, ale owsiankę coraz częściej robię na wodzie - dodaję później mleko kokosowe, czy jogurt :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1481
Pam, dziekuje za odpowiedz. No ja wlasnie mam ten sam problem, bo uwielbiam kawe, ale z mlekiem. Juz coraz mnie pije mleka, ale myslalam ze moze to ma jakis bardzo negatywny wplyw na mnie. Czuje sie swietnie po mleku, nie mam zadnych problemow. Uzywam mleka wlasnie tylko do kawy, i owsianki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Bez przesady, jeśli nie masz ewidentnej nietolerancji pokarmowej można sobie pozwolić na mleko do kawy.

Pam_c - nie chodziło Ci przypadkiem o laktozę? A nie kazeinę?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241
Laktoza swoją drogą, bo wiele osób cierpi na jej nietolerancję, ale w mleku występuje jeszcze kazeina - białko, odpowiedzialne za budowę rogów i kopyt u cieląt. Na temat mleka dużo można by pisać, ale chyba nie ma co zaśmiecać wątku :) Sporo osób używa zamienników roślinnych, ale mnie poza mlekiem kokosowym jakoś one nie podchodzą, a już na pewno nie do kawy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1481
Dzien 5 /90
No ja tez sobie nie wyobrazam. Bede ograniczac mleko, ale raczej calkowicie nie zrezygnuje.

Dzisiaj Ramiona. 1 tydzien juz prawie dobiega do konca. Dzisiaj maly grzeszek w diecie: 50 gram gorzkiej czekolady, ale jestem dumna, bo trening przenioslam an silke, wiec mialam wiecej ciezarkow do dyspozycji.

1. Shoulder press : 15X4kg / 12X 5kg/ 8 X 6 kg/ 8X 5kg

2A.lateral raise: 15 X 3kg / 12 X 3 kg/ 8 X 4 kg
2B.Upraight row: 15X 5.5kg / 12 X 10kg / 8 X 15 kg / 8 X 10 kg

3A.Bar underhead press: 15 X5.5kg/ 12 X 8kg / 8 X 10 kg
3B. 1,1,2 Front Raise: 15 X 3kg / 12 X 3kg/ 8 X 4 kg
3C. Rear Delt Raise: 15 X 3kg/ 12 X 3 kg / 8 X 4 kg

4. Standing dumbel Shrug 15X 10kg/ 12 X 10kg/ 8 X12kg / 8 X 12kg

5. Sagi- 6 way- ciezarki do boku , do frontu, do gory) 12 X 3 kg/ 8 X 4 kg

6. in- out brzuszki

Nie wiem, gdzie znalezc tlumaczenia, ale z czasem bede szukac.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Pam jesli chodzi ci o rewelacje na temat mleka z netu ( autorstwa niejakiego dr Siwika) to powiem tak: znam osobiście tego maniaka i nie wierzylabym ani jednemu słowu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241
Widocznie więcej takich maniaków, bo to akurat informacje z innego źródła :) Już czasem nie wiadomo w co wierzyć :D

Zmieniony przez - pam_c w dniu 2014-10-17 22:29:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1481
O jak dobrze, dzisiaj dzien nietreningowy, ale na zajeciach facet uczyl nas wszystkich pozycji, pytalam go 5 razy o martwy ciag i przysiady, jest ok. takze teraz juz tylko cwiczyc i cwiczyc.
Zrobilam tez barbell press z 20 kg, nie bylo tak trudno, wiec jak na 1 razy to mysle ze niezle. Teraz juz nie bede sie bala ciezarow i ide ciezej i wciaz walcze z technika.
...
Kobieta na zajeciach z odzywiania zaleca 60% wegli, 10 - 15% bialka, pokazalam jej swoj dziennik odzywiania, zapytala tylko czy jestem na diecie redukcyjnej, ale kazala mi niedlugo isc w wiecej. Powoli bede zwiekszac.


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

split czy p90x czy coś jeszcze innego?

Następny temat

Kobieca dieta redukcyjna do oceny

WHEY premium