SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z dołu na szczyt sam

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65
Siemano ziomalstwo !

Prosze o odpowiedż na mój post koneserów, znawców.
Kiedys - jakies 3 lata temu wygladałem bosko - ładna masa, rzeźba, definicja na suplach, bez krety i koxu. Ćwiczylem sumiennie, mialem higeniczny tryb zycia, zapał, dobrze czułem się psychicznie, dobre odżywienie, sensowny trening - wszystko dopracowane w szczegółach.

Stoczyłem się jednak jak ostatnie scierwo.
Nocami zyłem, a dniami spałem, czasem kilka nocy nie spałem, słabo jadłem - nieregularnie i co podpadło, jakos sie nie otluscilem, bo raczej z fatem nie miałem nigdy problemu, siadła mi psycha - wszystko mi zobojetniało, stalem sie strasznie leniwy, wszystko zwisa mi totalnie, brak relaksu był, czuje sie cały czas zmęczony fizycznie, mimo, że ruchu zero, dawna forma i masa - teraz zero z tego zostało ! :(

Prosze speców o porady jak wrócić z sukcesem. Bardzo zalezy mi na poradach osób, które wróciły z dołu, takich bardziej szczegółowych, gdyz ogolny zarys tego co warto zrobić - znam, ale chodzi mi właśnie o te szczegóły.
Nawet wstydze sie wrocic do gymu - kiedys byłem wzorem estetycznej budowy i inteligentnego treningu, a teraz wroce jak pajac ? :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65
ok, zastanawia mnie jedna bardzo wazna rzecz, ale nie wiem czy to nie bardziej do "fitnessu" albo "zdrowia" powinienem sie z nia zwrocic.

Chodzi o to, ze podczas tego okresu bardzo nadwyrezylem serce:
- dlugie okresy bez snu,
- dlugie okresy bardzo duzego stresu,
- niezdrowa zywnosc na serce,
- bardzo słabe dotleniane - siedzenie czasem w zamknietych pomieszczeniach i to po nocach,
- i to - co moze wydac sie śmieszne - zabawy z dziewczynami, ktore czasem jak bylem podchmielony (ale nie upity) dla zabawy onanizowaly mnie na zmiane długie godziny - tez chyba nie miały wtedy po kolei w głowie - np. onanizowały mnie kazdego dnia - było kilka orgazmów, ale potem juz wcale nie dochodziłem, a one to robiły, a serce bardzo pracowało i czułem w nim dziwne zmeczenie

Chodzi mi co zrobic z tym sercem - spacery, basen, biegi, moze jakieś suplementy ...., bo w opinie lekarzy jakos nie do koca wierze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1035 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7425
zycie

a tak powaznie to rob tak jak to robiles 3 lata temu , nie rozumiem w czym problem

duzo i wszystkiego :]
http://www.sfd.pl/temat291100/ -55dni ,2xKO by LUBIEN
http://www.sfd.pl/TEST_-_Sports_One_Masa_by_lubien-t312770.html  - Test Masowy Sports One start 26.01.07

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65
Ha, widzisz i tu dobre pytanie postawiłeś, jednak wtedy następowało stopniowe zaangażowanie, a i środki miałem praktycznie nieograniczone na np. wpi po treningu, carbo dobrej jakości i inne suple
Teraz bez tego bede sie czuł jakoś "niepewnie", gdyz z dzianego stałem się skrobigroszem.
Szybciej się męczę - nie wiemczy bede mógł tak zaczynac z zaangazowaniem fizycznym jak wtedy, a jako totalnie fizycznie zjechany nie wuiem czy nie zaczac od basenu itd.

Cholera .. jakie ja miałem wtedy motyle ... ;( - płakać się chce .....
Nie wiem czy fizycznie (serce) wytrzyma treningi takie jak kiedyś ...

Jestem jakiś rozwalony totalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1035 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7425
ziomek jesli chcesz uprawiac jakas prowokacje bo tak odbieram Twoje posty wez sobie popisz na jakims forum katolickim moze oni Cie zrozumieja

duzo i wszystkiego :]
http://www.sfd.pl/temat291100/ -55dni ,2xKO by LUBIEN
http://www.sfd.pl/TEST_-_Sports_One_Masa_by_lubien-t312770.html  - Test Masowy Sports One start 26.01.07

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65
Cholera, chyba masz racje - problem jest w mojej głowie, wiele osób mi zaczeło ostatni mówic, że gadam od rzeczy i mylę sprawy.
Może i tak jest teraz. Post nie jest żadną prowokacją, tylko chciałbym wrócić, nie tylko w sporcie, ale jakoś cholera mi nie wychodzi :(.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1035 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7425
dobra czlowieku zamiast destruktywnie sie nad soba zalic idz spac niech mozg sie zregeneruje

duzo i wszystkiego :]
http://www.sfd.pl/temat291100/ -55dni ,2xKO by LUBIEN
http://www.sfd.pl/TEST_-_Sports_One_Masa_by_lubien-t312770.html  - Test Masowy Sports One start 26.01.07

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
jak boisz sie wracac do treningu i cwiczen to nie wracaj.
Twoja sprawa.
pamiętaj- że robisz to dla samego siebie a jak Ty wyglądasz g**** innych obchodzi.
Każdy robi to dla siebie.

To tak jak małolaty przyjda na siłownie-wydygani strasznie, myśla ze kazdy na nich patrzy, ale to g**** prawda każdy robi swoje bo po to tam przychodzi.


pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233

To tak jak małolaty przyjda na siłownie-wydygani strasznie, myśla ze kazdy na nich patrzy, ale to g**** prawda każdy robi swoje bo po to tam przychodzi.


Don nie zgodze sie jest grupka ludzi chetnie pomagajacych, oraz grupka psudo znawcow.
Mnie osobiscie w zyciu poprawiono kilka razy- nie powiem kilka razy udzielono dobrych wskazowego ale czesto tez sluchalem roznych glupot- np ide koles sprzeczal sie dobre pol godziny ze nie mozna francuza siedzac robic hamerem.

Owszem z 80% osob ma w dupie co sie dzieje i jak to cwiczy, ale wlasnie wielu starszych-doswiadczonych podchodzi i mowi np "ej co ty odpier...."

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ale to w sensie pomocy a nie w sensie naśmiewania bardziej.

ja bym tez pomogł jakbym widział jakieś błędy.
chociaż ja tam zawsze zajmuje się sobą.
nie patrze ostatnio na innych- ale jakby zapytał- to bym pomogł.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59
https://www.sfd.pl/temat287433/

link do mojego tematu o podbnej tematyce

Pozycz mi 2 zlote,ja ci jutro o tej i o tej...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 474
mozesz sie smiac... ale ja polecjam medytacje i zmiane trybu zycia...

"Imperare Sibi Maximum Est Imperium''

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bol plecow przy wioslowaniu

Następny temat

Trening do oceny na mase->maly tuning

WHEY premium