SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z archiwum sportów siłowych

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
kuba-w kalendarzu nie na tych zawodów ale beda w lipcu niedalego Ciebie-w Iwonicz Zdrój Bedzie temat w aktualnościach..
Poza tym-zapraszam do Sapri-tam sa zawody 3 dni pod rzad...od nas startuje Mariusz Zwoliński ale może jeszcze jeden zawodnik się tam pojawi-wtedy-myśle-open jest jego!
Trwaja rozmowy...:)
link do zeszłorocznych zawodów:https://www.sfd.pl/Grand_Prix_Karpaty_2012_8_lipiec_2012_Iwonicz_Zdrój-t868081.html


Bedziesz mógł wyjśc tam na scene z zawodnikami i porobić sobie unikalne super zdjęcia!Tylko napisz mnie o tym predzej..:)

Zmieniony przez - masti w dniu 2013-06-10 17:59:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Acha koło Ciebie mieszka Piotr Klojzy-był ze mna w zeszłym roku w Sapri i wrócił z tytułami i pucharami...
Teraz siedzi w Anglii ale pewnie niedługo wróci...







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
o widzisz to już są moje okolice, będę śledził temat z Iwoniczem - być może się wybiorę

Jarosław też bliziutko

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Masti Ty widzę formę też trzymasz ładną , to jest to pasja na całe życie!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
To było po treningu zintegrowanym,który opisałem...teraz troche gorzej,rozluzniłem diete i poszło na 120 kg...:)
Ale Dawid mnie przekonał do biegania(4 x w tyg),mimo kontuzji kolana,która sobie zrobiłem na wygłupach ze skakanka-bedzie dobrze..:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
masti
To było po treningu zintegrowanym,który opisałem...teraz troche gorzej,rozluzniłem diete i poszło na 120 kg...:)
Ale Dawid mnie przekonał do biegania(4 x w tyg),mimo kontuzji kolana,która sobie zrobiłem na wygłupach ze skakanka-bedzie dobrze..:)



Masti - może jakiś dziennik/tygodnik treningowy założysz, może przekonało by to jednego malkontenta do powrotu na forum i rzetelniejsze prowadzenie dziennika

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Jan Łuka - nie wiem czy był, ale nie chce mi się przeglądać ponad 200 stron, dzlej trzyma formę:)









"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem czy w tym temacie ale mam pytanie i myśle że jest ono dość ciekawe

otóż jak w dawnych latach robili redukcje gdy nie było dostępu do BCAA czy zwykłego białka w proszku? dzisiaj mówią "bez bcaa spalisz mięśnie", że na czczo bez bcaa bez białka itp nie można biegać ani trenować bo sie jak wspomniałem mięcho popali, a jednak kiedyś nie było takich suplementów jak dzisiaj a redukować redukowali tłuszcz i robili świetne formy jak to było? czy jedli mięso przed żeby aminy były we krwi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Zależy co masz na mysli-dawne czasy..:)

Kiedys pilnowało się tylko ilości białka z diete to się robiło tydzien przed zawodami-po prostu mało tłuszczu ,wegle musiały buć ,bo nikt by nie dał rady wyciskać...:)Inna sprawa-takiej formy ,jak dziś-dawniej nikt nie miał-cudów nie ma...!
Dzisiejszy przeciętny zawodnik pewnie wtedy został by mistrzem Europy bez specjalnego wysiłku...-ale na dzisiejszych zasadach...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Unikalne zdjęcie z pierwszych mistrzostw Polski w kulturystyce-Kraków 1977.
Miałem przyjemność także brac udział w tych zawodach-zająłem VI miejsce w kategorii +175 cm

Na zdjęciu od lewej Krzysztof Dziubek-niesamowity gość-zmieniał koła w dużych fiatach 125p,ważących ok 1000 kg- bez podnośnika.

Jerzy Furmanek-zwyciezca kategorii i poźniejszy odtwórca roli zapaśnika Zbyszko Cyganiewicza w filmie Żelazna obroża
Paweł Mudzo:pozniej przerzucił sie na wyciskanie leżąc,gdzie odnosił wiele sukcesów.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKIE artykuły chcecie przeczytać na potreningu.pl?

Następny temat

3 archaiczny trening u prof Attili-Bent Press

WHEY premium