SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z archiwum sportów siłowych

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Steve Reeves na zawodach-rzadkie zdjecie w kolorze-zawody z lat 50'.
Ten kulturysta az do roku 1969 był uważany za kulturyste wszechczasów-zdetronizował go dopiero Arnold Schwarzenegger.
Dzis ta sylwetka w porównaniu ze startujacymi zawodnikami nie wyglada nadzwyczejnie-ale warto wziąc pod uwage jakośc zdjęc,ujecia ,technike fotografii.Rozmawiając z osobami,które Steve widzieli na żywo-robił niesamowite wrazenie i to długo po ostatnich startach.

Wymiary jakie Stewe miał na zawodach:wzrost 188 cm,waga 95-98 kg,biceps circa 48 cm-czyli sylwetka typowego klasyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niejako dla porównania Wiesław Chałas - polski Steve Reeves:
Wzrost 174 cm, waga 74 kg, 123 cm. w klatce piersiowej i 41 cm w bicepsie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Widzę,ze jesteś szczęsliwym posiadaczem Sportu Dla Wszystkich z lat 60',70,.....
Powrzucaj jeszcze troche zdjęc-niestety moje egzemplarze juz gdzieś się zapodziały....
I znów Steve...:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masti
Widzę,ze jesteś szczęsliwym posiadaczem Sportu Dla Wszystkich z lat 60',70,.....
Powrzucaj jeszcze troche zdjęc-niestety moje egzemplarze juz gdzieś się zapodziały....
I znów Steve...:)





Ganiało się kiedyś od kiosku do kiosku by zdobyć "Sdw". A nie było łatwo je zdobyć. Łezka się kręci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Jak Sdw było w sprzedaży ja jeszcze ganiałem "Niemców" po podwórkach z drewniana pepeszka...:)(inspirowane 4 pancernych i pies) lub z drewnianą szpadą,szabla na rowerze jako Zorro..:)

jak rozpocząłem treningi to te czasopisma były już białymi krukami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierwsze numery SdW to zdobyczne. We wczesnych latach 60-tych to raczej Świerszczyk (ten dla dzieci) był moją lekturą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jako że mamy styczeń załączam styczniowy numer "Sportu dla Wszystkich"
Na okładce legenda kulturystyki nie żyjący już Reg Park.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
W lutym wrzucisz wydanie z lutego-podoba mnie się ten pomysł...

A ja zalaczam zdjecie z wczesnych lat 80'-Paweł Fileborn-to był przełom w polskiej kulturystyce....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kultowa książka. Na okładce.....no właśnie kto jest na okładce książki?
Starsza młodzież z łatwością odgadnie, tej młodszej młodzieży warto chyba przybliżyć sylwetkę tego kulturysty.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Ciekawe-ja mam wydanie z niebieską okładką-z czerwoną nigdy nie widziałem....
Wydanie III z 1973 roku-wtedy rozpocząłem treningi..:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKIE artykuły chcecie przeczytać na potreningu.pl?

Następny temat

3 archaiczny trening u prof Attili-Bent Press

WHEY premium