SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZSETAW TRYTON IV PLUS ORAZ ŁAWKA SCOTTA + MODLITEWNIK HZ6

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 679

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
Pod koniec Grudnia 2009 roku dokonałem zakupu zestawu Kelton TRYTON IV PLUS oraz ławki SCOTTA z modlitewnikiem HZ6 w firmie Kelton w Brzesku. Moja opinia na temat tego sprzętu jest jak najbardziej pozytywna. W skład tego zestawu wchodzi:
- Ławka wielofunkcyja TRYTON. Jest ona bardzo wygodna, stabilna, regulowana pod wieloma kątami oraz posiada grubą tapicerke. Jakość spawów jest na wysokim poziomie, ogolnie fajnie sie na niej ćwiczy i bardzo dobrze sie prezentuje.
- Stojaki pod sztangę HS1 również bardzo solidna konstrukcja. Można dopasować ich rozstaw do ćwiczeń do każdego rodzaju sztangi, regulować wysokość stojaków bez żadnych problemów. Stojaki są masywne i stabilne.
- Modlitewnik HZ1 - stabilny, wytrzymały oraz bardzo wygodny z możliwością regulacji w 6 poziomach
- stojaki pod modlitewnik HS3 posiadają 6 stopniowa regulację wysokości. Są solidne i masywne ogolnie bardzo fajne.
- obciażenia prawie 100 kg
- gryf prosty 180 cm
- gryf gięty
- gryfiki
- rękawce

ŁAWKA SCOTTA Z MODLITEWNIKIEM HZ6 - Bardzo fajna i wygodna ławka do ćwiczeń bicepsa z możliwością regulacji modlitewnika pod kątem wyskokości i kąta pochylenia oraz stojaczków w 6 poziomach. Ogólnie masywna, solidna, ciężka konstrukcja i do tego bardzo ladnie sie prezentuje :)

Ogólnie jestem bardzo zadowolony ze sprzętu firmy Kelton ponieważ oferują naprawdę solidny sprzet pod względem wytrzymałości, jakości oraz estetyki. Co do obsługi jest na wysokim poziomie. Obsługa jest bardzo miła i fachowa przy okazji pozdrowienia dla Pani Patrycji :)

POLECAM WSZYSTKIM FIRME KELTON!! :)

Lysy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Spartan 2

Następny temat

Kelton suwnica Smitha HM3+stojaki HS11

WHEY premium