SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZOBACZ CO CIĘ CZEKA ....

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
a episode 1 jak sie zapowiadal ?

kojarzy mi sie to z najnowszymi gwiezdnymi wojnami episode 1,2,3 tragedia a kazda szumnie reklamowna

zamiast zrobic jak stare epizody Lucas zrobił jakis shit. podobnie olimp, zamiast isc w kierunku ko i cp poszli w masacre, czego efektem jest juz teraz me2 ale to moje prywatne tylko zdanie i lepiej dla olimpu zebym sie mylil

do tego odpuszczenie biogenixa, brak tam szczegolnie nowych produktow, firma sie fajnie zapowiadała a teraz dupa. a jak sie me2 nie przyjmie to wypuszcza nowosc makabre pewnie

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ME1 o ile wiem to hit na rynku (a ze KO hehe - ktos znowu napisze ze sie powtarzam - dla mnie jest niedoceniony to zupelnie inna bajka)

ale tentemat juz walkowalismy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Biniu a ze maluch, matiz czy jakis inny wynalazalem ktorego nie nazwe autem który dobrze sie sprzedaje oznacza ze jest dobry ? me1 sie dobrze sprzedaje bo marketing plus design swoje zrobil
a tak to zupelnie przecietne wegle z dodatkiem kretki

fakt walkowalismy ale jak widac dyskusje nie ucichna chyba

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a bo nawracamy w kolko

matiz sie sprzedawal dobrze bo byl tani nie oznaczalo to ze byl rewelacyjny
dobra sprzedaz mozna osiagnac dwoma metodami (pomijam wszelkie zabiegi marketingowe)
- dobry produkt
- dobra cena

a najlepiej dla klienta aby mial 2w1

ME1 na tamten czas (przy zalozeniu takiej a nie innej koncepcji w tworzeniu stacka) byl/jest bardzo dobrym produktem (znow moja opinia)

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2009-02-25 16:01:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
dupa dupa dupa

widzisz pominales trzeci czynnik który tez jest wazny czyli marketing a massacra go miała bardzo dobry ciekawe czy jakby puscili ją bez duzego rozglosu to jakby sie sprzedawała. i sorry ale to sa tylko i az tylko węgle z dodatkiem krety w bardzo ładnej puszcze, dobrze smakujące i kosztujące duzo

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
mow do mnie ladniej

a pominalem celowo (patrz wyzej) gdyz jest to czynnik porownywalny miedzy producentami (kazdy producent swoj towar zachwala czy to bedzie wspominany juz matiz czy rowniez wspomniany mercedes) i jako taki pomijalany w rownaniu (dosc wczesna matematka )

no i w ME1 jest cos wiecej niz to co podales
a ze sa wegle - taka koncepcja produktu (all in one)

ale moze juz skonczmy
i zobaczmy co nas czeka zamiast mowic o tym co nas czekalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
przeciez mowie ładnie to nie były zadne podjazdy tylko juz mam taki styl pisnia

ok narazie odpuszczam, poczekam do ogloszenie skladu nowych wegli razem z kreatyna patrzac po gramaturze pudła wtedy sie wyzyje

halo olimpie kiedy sklad i cena ?

Zmieniony przez - everr w dniu 2009-03-02 14:54:53

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no ale z punktami tera to do***ali ... nie dosc ze 95% rzeczy 'kosztuje' wiecej punktow to jescze one zdrozaly o 50%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Hehe tez chcialbym taniej
ale i tak mowimy o koszcie czegos co mamy za darmo wiec logicznie nie ma to sesnu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
najpierw trzeba wydac-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ARGI POWER NOWOŚĆ ---------------------------------------------------------

Następny temat

zżera mnie ciekawość

WHEY premium