SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZMA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ZMA to ZMA jesli skladniki i ilosc sa takie same :D
tu klania sie zaufanie do producenta ale to osobny temat

lubie ZMA jeden z nielicznych supli ktore lubie i stosuje jak moge :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
A co ma uzasadniac,wzial i nic nie czul,wzial innej firmy i odrazu czul dzialanie,nie ma co tutaj wymyslac duzo...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


btw->ktos ma dobry humor dzisiaj w Olimpie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
bueheueheu :D:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 749
no moze faktycznie ktos ma dobry humor ale przydaloby sie jakies sensowne wyjasnienie. jesli ZMA to ZMA i sklad jest niby identyczny to nie rozumiem czemu ZMA Olimpa ma byc gorsze??? Jesli to opatentowana formula to teoretycznie kazde powinno dzialac jednakowo i tym sie kierowalem przyz zakupie. Olimp to wg mnie renowana firma wiec nie wiem czemu mialoby nia dzialac to ZMA. chyba ze czegos nie dosypali albo to placebo ;)

Czas nie zajac - nie ucieknie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ja tez nie wiem dlaczego produkty renomowanych firm mialyby nie dzialac identycznie
chyba ze ktoras z firm (nie bardzo w to wierze) cos kombinuje

albo cos zmienilo sie w waunkach zewnetrzych co ma wplyw na jakosc snu a o co duzo prosciej niz o kombinacje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
chyba ze ktoras z firm (nie bardzo w to wierze) cos kombinuje

za duze ryzyko za maly zysk :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4416 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
duze znaczenie ma tez efekt placebo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
ja jakos nie zauwazylem poprawy snu.. zreszta kazdy mowi ze taki za***isty produkt a ja juz jadlem treca, olimpa, hiteca chyba i nic sie nie zmienia ciagle jak nie spie 12 godzin to mam z***any caly dzien... no a ze prawie nigdy nie spie 12 godzin wiec mam z***ane wszystkie dni

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
heeh a ktos magie obiecywal ??:D:D:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytania dotyczace kreatyny

Następny temat

Skurcze Miesni

WHEY premium