SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z04 - Ektomorfik po jakiś 9 miesiącach.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
no bo nie ma, taka prawda ze teraz kazdy cm i kg to bedzie katorga, a jak cos zrobisz na suplach to i tak spadnie

bomba kolego tak naprawde Cie czeka, nie uciekniesz od tego no chyba ze taka sylwetka Cie zatysfakcjonuje

dam soga za szczerosc bo widac ze do tej pory na sucho leciales, ale mowie nie ludz sie ze zdzialasz cuda na kreatynie

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Ludzie lepsze sylwetki od niego osiągają bez SAA, więc czemu on ma nie dać rady?

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
nie wiem jakos widze ze skoro juz zaczyna isc jak krew z nosa, to znaczy ze jest taki sam perfidny ekto jak i ja a widze po sobie jak to jest, ja tam nie wierze w tych ektomorfikow z 45 w lapie po 10 miesiacach treningow na sucho

i nie namawiam do niczego oczywiscie, tylko tak mowie jak to wyglada z mojego punktu widzenia

Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2010-01-26 18:20:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chłopie nie pitol głupot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6208
No kolega ma racje, że idzie jak krew z nosa :<
Ostatnio robiłem cykl na krecie i bialku, (dieta tak na 90%) i zrobilem 2.5 kilo :DD
a chwile potem sie rozchorowalem i juz kilogram spadł -.-(ku**a mać) a SAA nie ruszam bo planuję przyszłość jako ż.zawodowy i nie chce byc klocem bez kondycji (oczywiście nie mam nic do kloców tylko mam inne priorytety co nie^^) :D
no i dochodzą treningi mma przez które żeby dostarczyć nadwyżkę to bym musiał chyba starego zjeść

a tutaj spina jak pół pingwina :D



troche brzuch ujowo wyszedł ale niedługo dam jego lepsza fote

pozdro

"Po dzikich, wolnych wilkach zostały tylko sny
Nie krzykną już "obława", nie będzie żadnej walki
Bo nie ma więcej wilków, zostały tylko psy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 450 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8102
O kufffa, łaaadnie... :) Już na poprzednich fotkach wyglądało to OK, ale to foto potwierdza tylko, że się przykładasz. SOG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 961
te pierwsze suple czyli kreta i 5kg gainera to na raz było w jednym cyklu?

POzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6208
No można to nazwać "cyklem" :>
Ale bardziej polecam krete z białkiem i dobra dieta :D

"Po dzikich, wolnych wilkach zostały tylko sny
Nie krzykną już "obława", nie będzie żadnej walki
Bo nie ma więcej wilków, zostały tylko psy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2352
fajnie elegancko, ektomorfcy łączmy się w zmaganiu z kg i cm

Pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzloty i spadki by Lord85/nowe-s. 5

Następny temat

do oceny 10 miesiecy

WHEY premium