SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Złamanie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 510
Witam

Trenuje Tajski od około 6 miesięcy i w czwartek doznałem na treningu urazu, a mianowicie złamanie paliczka bliższego, palca 4 u stopy lewej, a takich urazów nie ładuje się w gips, a jestem osobą co ledwo może usiedzieć bez dnia na treningu. Czy miał ktoś z Was podobny przypadek ?? ile czasu mniej więcej dać sobie spokój z treningami i co robić żeby wydolność przez ten czas nie spadła ???

Zmieniony przez - marcinm157 w dniu 2011-01-21 22:47:39

pzdr

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
Tu chodzi o metafore a nie o dosłowną interpretacje.
Daj sobie spokoj do momentu az Cie przestanie boleć
a do podtrzymania formy używaj takich ćwiczeń gdzie nie będziesz czuł bólu palca.
Inaczej się nie da

Zmieniony przez - AdamV w dniu 2011-01-22 14:15:30

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249
polecam ci "znachorke" ktora takie coś leczy, nastawia. moze ją znacie , jest z tarła.
ja na treningu złamalem 3 kości w dłoni nastawiła mi to zabandazowała i po miesiącu śmigam jak nowo narodzony.

śmiejcie się jak chcecie

sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 510
znachorzy mnie nie interesują, a i dodam, że byłem z tym na pogotowiu i lekarz to zbadał, ale jakoś mi wypadło, żeby się zapytać ile odpoczynku od treningów.

pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249
to zalezy.. jak nic z tym nie zrobisz to ci sie c***owo zrośnie , i po latach odczujesz to.

sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 510
z Warszawy do Tarła nie będę zasuwał :)

pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249
xD.
szybkiego powrotu zyczę ci.

sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 510
Dzięki, mam nadzieję, że jak najszybciej wróce

pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
Idz do jakiegoś kręgarza i tyle...
W wawie pewnie jest ich troche. Zbada, nastawi, da jakąs maść w gratisie i gites.

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 510
Ludzie !!! Ja nie potrzebuję nastawiać tego palca ! Uważam, że lekarz jest na tyle kompetentną osobą, że wiedział co mówi i robi.

pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdziwiłbyś się ilu siedzi konowałów w tych państwowych placówkach...to tzw niereformowalny beton ,którego nie sposób wyplenić ze stołków ,często ich wiedza mija się pojęciem słowa "kompetencja"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
Słuchaj dziś lekarzy jeśli chodzi o te sprawy a w wieku 40 lat pojdziesz na operacje kręgosłupa.
Taka jest prawda o dzisiejszych lekarzach i tym co mówią. Wiem z własnych doświadczen i doświadczeń moich znajomych

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból przy wyprowadzaniu kopnięć okrężnych.

Następny temat

Shinkyokushin kokoro?

WHEY premium