SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Yerba mate

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4305
Pije ktoś z was na co dzień yerbe? Słyszałem pozytywne opinie na jej temat i myślałem żeby zastąpić tym kawę. Podobno jest to zdrowsze i daje enrgię na dłużej niż np. kubek kawy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
U mnie neitórzy w pracy piją, jak ktoś pije kawe dla smaku to nie ma co zamienaić, chyba że o pobudzenie chodzi to mozan spróbować, kawa jest zdrowa.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 74 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 766
Wiki twierdzi, że zawiera sporo heterocyklicznych związków. Ja swego czasu piłem czerwoną Rossamonte(?). Wtedy to była petarda zwracając uwagę na brak tolerancji na kofeinę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jeżeli chodzi o pobudzenie to nie bedzie to raczej taki strzał jak przy porcji kawy, zależy też od tego jak metabolizujesz kofeinę, mnie kawa nie rusza i yerba też nie ruszała więc piłem sobie w sumie dla smaku, bo nic więcej nie zauważyłem działania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4305
DJ_DoDo
jeżeli chodzi o pobudzenie to nie bedzie to raczej taki strzał jak przy porcji kawy, zależy też od tego jak metabolizujesz kofeinę, mnie kawa nie rusza i yerba też nie ruszała więc piłem sobie w sumie dla smaku, bo nic więcej nie zauważyłem działania


Właśnie kumpel pije i mi mówił, że nie ma takiego dużego pobudzenia, ale za to dłużej działa tak jakby. Energia po kawie jest większa, ale szybciej spada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4305
aceton
Wiki twierdzi, że zawiera sporo heterocyklicznych związków. Ja swego czasu piłem czerwoną Rossamonte(?). Wtedy to była petarda zwracając uwagę na brak tolerancji na kofeinę.


Opinie ma dobre na necie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4305
anubis84
U mnie neitórzy w pracy piją, jak ktoś pije kawe dla smaku to nie ma co zamienaić, chyba że o pobudzenie chodzi to mozan spróbować, kawa jest zdrowa.


Właśnie czytałem o tym i ponoć kawa w większych ilościach wypłukuje minerały, magnez i wapń szczególnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
dlatego trzeba wszystko stosować z umiarem, w nadmiarze szkodzi nawet woda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tak samo jak niektóre substancje chamują przyswajanie minerałów np fityniany z płątków owsianych a tym się jakoś nikt nie przejmuje, tak samo jest sporo innyc hsubstancji co blokują się nawzajem nawet minerały z sobą konkurują i nikt się tym nie przejmuje. Więc w przypadku kawy też byś się nadto tym nie przejmował


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2019-02-05 21:37:50

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ekstrakt z buraka

Następny temat

Black Devil - co brać do tego

WHEY premium