SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xpand czy NO Xplode

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 842
Witam.

mam dylemat, bo nie wiem co wybrać.

chciałbym, abyście sie wypowiedzieli co lepiej kupic - Xpand czy NO Xplode.

jezeli chodzi o odzywki tego typu to jestem juz po pocyklowej przerwie po NITROBOLONie Energized, wiec nadszedl czas kupna kolejnej mieszanki ( na Nitrobolon nie moge powiedziec zlego slowa, ale chce sprobowac czegos nowego, moze zadziala jeszcze lepiej )

Pozdrawiam

Zmieniony przez - lozek202 w dniu 2008-10-18 21:24:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
lozek202 -storm i noxplode bedzie już dobra mieszanką.

natomiast jesli chodzi o wielkie zróznicowanie "odczuć" czy efektów na stakach przeróznych wlaściwie, swiadczy to o tym o czym juz gdzies pisałem, o róznej reakcji organizmów nas wszystkich na takie czy inne kombinacje, bazą i punktem wyjścia oczywiście nadal pozostaje kreatyna... i na to trzeba w pierwszym rzędzie zwracac uwagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7869
obydwa sa ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
jakie efekty po Nitrobolon ?


ps mozna by polaczyc Nitrobolon z hp ?

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
xpand i noxplode sa niekoniecznie tozsame- ten pierwszy nadaje sie oczywiście na cykl kreatynowy jako podstawa cyklu, ten drugi natomiast zaledwie jako uzupelnienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 659
brałem No xplode nie jest zły jak się postarasz zrobić coś ciekawego :D kolega brał Xpanda i nie polecał

Bez bólu nie ma efektu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 842
efekty po nitro:

klatka - 10 kg wiecej ( wymiarow przed nitro nie zapisalem wiec nie wiem )

biceps 2Cm

Wymiarow sprzed nitro nie zapisywalem, tylko biceps pamietalem wiec nie powiem, ale ogolnie jestem bardzo zadowolony, bo mi srednio szla sila itd a po nitro zwiekszyla sie sila i wymiary ( widze po sobie i to dokladnie widze )


KTOS 130

co znaczy "jak sie postarasz zrobic cos ciekawego" ?

Zmieniony przez - lozek202 w dniu 2008-10-19 00:34:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 659
jak będzie miał dobry trening i dietkę do pompka powinna go dopaść ;d

Bez bólu nie ma efektu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 842
A jak bym do tych 2 jeszcze dolaczyl STORM'a to co byscie wybrali?

Osobiscie o Stormie nie wiem nic.

i mam pytanie czy storm dziala podobnie jak te xpandy, nitrobolony itd? jest pompa czy nie ( a jak tak to tez ten tlene azotu czy jakos inaczej)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
storm+no-xplode-może rozkurviać-spoko cykl
ale wystarczy no-xplode+jakiś ester czy coś i tez bedzie super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
jak Apo,

jeden stack, drugi noboster,

możesz łączyć se sobą, z innymi rzeczami, takich kombinacji można mnożyć w nieskończoność..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1522
Ja brałem xpanda i dlamnie najlepszy seak kreatynowy na rynku a naprawde brałem ich sporo. xpand był lepszy od nano vapora choc nano vapor tez super!!

to jest to co lubie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOC

Następny temat

suplementacja kreatynowa

WHEY premium