SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XI OTWARTE MISTRZOSTWA HAJNÓWKI W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 615
widzę że jesteś młody,masz 0 pojęcia o wyciskaniu,radził bym ci się dokształcić w tym temacie bo jak na 19 lat to wydaje mi się że znasz się jak ksiądz na j**aniu.a jak chcesz coś udowodnić to dawaj filmiki i podyskutujemy,a i przestań używać słowo dupa bo to jest już mało popularne:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1265
nie mialem co robic wiec nagrywalem filmiki jak sedziowaliscie tak samo w tamtym roku bylo dla swoich zawodnikow robiliscie krotkie przetrzymanie dla innych dluzsze tak samo bylo i w tym i zgodzi sie ze mna wiekszosc zawodnikow a i wy o tym bardzo dobrze wiecie

trening tylko wyciskanie a wycisniesz pralke franie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 615
jak miałeś zastrzeżenie do sędziego głównego to trzeba było mu powiedzieć że jest coś nie tak jeśli coś faktycznie było nie tak a nie teraz ty mówisz, jesli nagrywałeś to masz filmiki,dawaj to zobaczymy ja sobie nie przypominam żeby było jakieś przegięcie ,może wyolbrzymiasz za bardzo,zresztą to twoja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 153 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1259
Przede wszystkim pragnę podziękować Arturowi za bardzo dobrą organizacje zawodów pod względem logistycznym. Gratuluje tez stanowczości w decyzji sędziom bocznym choć zabrakło jej w ostatniej serii podejśc kat +120. Jeżeli chodzi o całą zaistniałą sytuacje to jest ona troche smutna. Do pewnego momętu siędząc z innymi zawodnikami i ogladając podejścia swoich lżejszych i młodszych kolegów (zawodników)oceniałem pracę sędziów pozytywnie zdarzały się błedy troszkę w interpretacji np.tzw. " wiosłowania " ale ok. takie błędy jeszcze mozna przełknąć, ale rozmowa sedziego głównego i informacja do zawodnika cyt. Rafała " że ma dotkąć klatki i góra" i sędzia się wstrzeli z komendą to świadczy o "profesjonaliźmie" i karygodnej postawie wręcz delikatnie powiem NIE SPORTOWEJ!!!. Jeżeli chodzi o same podejścia Rafała to moją ocenę on zna osobiście. Kiebsko się startuje gdy sędzia lub sędziowie są mocno KOLEŻEŃSCY dla niektorych zawodników ale to pozostawiam do rozliczenia tylko i wylącznie w ich sumieniach. Satysfakcję mam przynajmniej że organizator czyli ARTUR TUMIEL docenił moje podejście z ciężarem 245kg i włożoną siłę w to aby zrobić to jak najlepiej technicznie ( bo nie rajcuje mnie łamanie zasad i walka nie FAIR PLAY )wręczając mi puchar za największy ciężar tych zawodów przy zachowaniu techniki zatrzymania. Myślę że, Artur wyciągnie wnioski z tych zawodów na przyszłe lata i taka sytuacja się już nigdy nie powtórzy.

NEVER GIVE UP !!!!! Hi Tec Nutriton TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1857
Poda ktos wyniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1857
A te slynne podejscie Wysockiego na ilu bylo?Przy jakiej wadze zawodnika?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 153 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1259
Rafał od 1-3 podejścia miał zadysponowany ciężar 245 kg zaliczając go kontrowersyjnie w 3 próbie. Waga Rałafa ok 136 kg

NEVER GIVE UP !!!!! Hi Tec Nutriton TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 505 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34972
rumich mogłbys podac tytul piosenki przy ktorej wchodziles na pomost? bardzo dobra do treningu, motywująca :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 153 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1259
No niestety nie znam wykonawcy ani tytułu kiedyś mi wpadła w ucho i tak zostało ale okazało się że zostawiłem płyte z utworem u DJ w Hajnówce i sam mam problem aby ją odszukać

NEVER GIVE UP !!!!! Hi Tec Nutriton TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 615
rumich: waszego wyciskania nie ma co porównywać,ty wycisnąłeś nieporównywalnie lepiej,wszyscy to docenili nie tylko Artur
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szkodliwość Siadów i MC na nasz kregosłup - dyskusja

Następny temat

Otwarte Mistrzostwa Bochni Siłaczy Wyciskanie Sztangi na Ławeczce Płaskiej

WHEY premium