SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost \GH Turbo\

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 59
Witam, mam 17 lat i jeden kompleks. Jest nim wzrost, który wynosi 165cm. Jestem dobrze zbudowany. Siłownia 3 razy w tygodniu + bieganie. Odżywiam się zdrowo. I mam jedno pytanie czy preparat GH Turbo, który jest też preparatem do zmniejszenia poziomu tłuszczu na rzecz mięśni czy dodania nam "energii" i poprawę kondycji wpływa na wzrost. Po opiniach kilku osób można wnioskować że tak, ale czy to prawda? Warto zamawiać? Stosował ktoś?
Link do produktu: https://sklep.sfd.pl/Trec_GH_Turbo_BOX-opis28475.html?gclid=Cj0KCQiAnOzSBRDGARIsAL-mUB17_LhEoCOHP7mtrkUIDiimFXsyfqxo36AMGSJpqpJpjvdUmkOvfvkaAremEALw_wcB#opis 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21746 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Urośniesz tyle ile masz w genach. Żaden preparat nie ma wpływy na wzrost. Możesz stosować co chcesz, w czymś tam może pomóc ogólnie dla całego organizmu, jednak na pewno nie na wzrost.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Masz jeden zbiorczy temat o tym zagadnieniu:
https://www.sfd.pl/Poradnik_Jak_zwiększyć_WZROST_vol.2-t782913.html

ale generalnie jak krzykacz nie masz na to wpływu i robić sobie złudną nadzieję jest bezsensu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wstydliwy problem- wyciskanie

Wiecej